Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

09.06.2017

Відбудуться громадські слухання для обговорення проекту регуляторного акту «Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна».

Надвірнянська міська рада запрошує на громадські слухання для обговорення проекту регуляторного акту «Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна».

Громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту «Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна» відбудуться в залі засідань міської ради о 15 год. 11.07.2017р.

            Письмові зауваження і пропозиції до проекту регуляторного акту можуть бути надані  протягом одного місяця.

Додаткову інформацію щодо громадських слухань проекту регуляторного акту Положення та щодо подання зауважень і пропозицій можна отримати за адресою: вул.Мазепи,29 м.Надвірна, Надвірнянська міська рада, приймальня, або за телефонами, (03475) 2-55-40, 2-20-82.

Повний текст проекту регуляторного акту «Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна» опубліковано нижче.

Положення
про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення
дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності

1.Загальнi положення:

1.1. Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності (далі – Положення) розроблено на пiдставi Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”.

1.2. Положення розроблено з метою визначення порядку справляння орендної плати за окремі елементи благоустрою міста та встановлення ступеню відповідальності за несвоєчасну сплату орендної плати або ухилення вiд неї.

1.3. При розміщенні дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності у тимчасове користування можуть надаватися на умовах оренди окремі елементи благоустрою міста суб’єктам підприємницької діяльності.

Елементи об’єктів благоустрою:

– покриття площ, вулиць, доріг, проїздів, алей, бульварів, тротуарів, пішохідних зон і доріжок;
– зелені насадження загального та обмеженого користування і спеціального призначення; 
– будівлі та споруди системи вивезення побутових відходів; 

– засоби та обладнання зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами; 

– технічні засоби регулювання дорожнього руху;

– споруди системи інженерного захисту території; 

– обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків, розміщених на територіях загального користування та інших об’єктах благоустрою; 

– інші елементи благоустрою, визначені нормативно-правовими актами.

1.4. Ставки орендної плати за орендовані елементи благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності встановлюються даним положенням та за взаємною згодою сторін у договорі оренди.

1.5. Орендодавцем окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності є Надвірнянська міська рада та комунальні підприємства міста (послуги з вивезення та утилізації сміття).

1.6. Підставою для укладання договору на право тимчасового користування  окремими елементами благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності є розпорядження міського голови для розміщення тимчасових (виїзних) дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності та рішення виконавчого комітету для розміщення сезонних дитячих атракціонів, луна-парків для здійснення підприємницької діяльності.

1.7. Передача в оренду окремих елементів благоустрою міста під розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків у місті Надвірна здійснюється після підписання Договору. У разі розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на власній, орендованій земельній ділянці ФОП лише ставить до відома виконавчий комітет Надвірнянської міської ради (при розміщенні атракціонів підвищеної небезпеки додається відповідний дозвіл).

1.8. Після укладення договору на право тимчасового користування елементами благоустрою міста оформляється акт прийому-передачі  окремого конструктивного елементу благоустрою міста. 

  1. Визначення розмірів орендованої площі

2.1. Для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності площа орендованого елемента благоустрою визначається, як сума площі горизонтальної проекції пересувного об’єкта і площі прилеглої території не менше одного метра по периметру. 

  1. Визначення розмірів орендної плати

3.1. Ставки орендної плати визначаються, виходячи з економічної оцінки території міста.
Територія міста Надвірна поділяється на дванадцять економіко-планувальних зон (відповідно до рішення Надвірнянської міської ради від 24 жовтня 2013 року № 1490-35/2013 «Про затвердження  матеріалів грошової оцінки земель м.Надвірна»), по яких розраховуються ставки орендної плати на окремі елементи благоустрою  при розміщенні дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності. 

3.2. Орендна плата за оренду окремих елементів благоустрою для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності визначається відповідно до Методики розрахунку вартості окремих елементів благоустрою і розміру орендної плати за розміщення на них дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності.

3.3. Розрахункові ставки орендної плати щорічно на кожний наступний рік визначаються шляхом корегування розміру розрахункової ставки попереднього року на рівень інфляції за цей рік.
3.4. Строк внесення орендної плати визначається в договорі оренди.

3.5. Орендна плата нараховується з моменту укладення договору оренди окремих елементів благоустрою.
3.6. Орендна плата може бути змінена рішенням міської ради та в інших випадках, передбачених законодавчими актами України.

3.7. За несвоєчасне внесення орендної плати орендар сплачує пеню відповідно до діючого законодавства.
3.8. Несплата оренди протягом одного місяців з дня закінчення строку платежу є підставою для дострокового розірвання договору оренди на вимогу орендодавця. При цьому з орендаря стягується заборгована сума орендної плати з урахуванням пені за кожен день прострочення.

  1. Справляння та використання коштів орендної плати

4.1. Укладання договорів оренди для розмiщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності на окремих конструктивних елементах благоустрою, справляння орендної плати здійснює виконавчий комітет міської ради.

4.2. Кошти від орендної плати за окремі елементи благоустрою для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності зараховуються до місцевого бюджету.

 Секретар міської ради                                                                                           Т.М.Пекарський

 

Методика розрахунку вартості

окремих елементів благоустрою і розміру орендної плати за розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності

  1. Методика розроблена з метою визначення розміру орендної плати на розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності на окремих елементах благоустрою, що є в комунальній власності.
  2. Оцінка вартості орендованого елемента визначається за формулою:

Вп = Вб × S × Ві (1),

де Вп – вартість орендованого елементу;

Вб – базова вартість одного квадратного метра конструктивного елемента;

S – площа орендованого елемента;

Ві – індекс виду конструктивного елемента.

  1. Значення коефіцієнтів Вб, S, Ві:

3.1. Вб – визначається відповідно до нормативно грошової оцінки земель міста Надвірна (відповідно до рішення Надвірнянської міської ради від 24 жовтня 2013 року № 1490-35/2013 «Про затвердження  матеріалів грошової оцінки земель м.Надвірна»)

3.2. S – визначається відповідно до п.2 Положення про оренду окремих елементів благоустрою комунальної власності на розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності.

3.3. Орендовані конструктивні елементи поділяються на види:

Таблиця 1

Види конструктивних елементів

Індекс Ві

1

Газони

1

2

Асфальтовані, бруковані елементи вулично-дорожньої мережі

1,5

  1. Річна орендна плата за орендований елемент благоустрою визначається за формулою:

Опл = Вп х Кзон х Кф.вик х Сор  (2),

де Вп – вартість орендованого елемента, що визначається за формулою (1);

Кзон – зональний коефіцієнт;

Сор – орендна ставка у відсотках до вартості орендованого елемента.

  1. Значення коефіцієнта Сор, Кзон, Кф.вик;

5.1. Сор – орендна ставка складає 12%;

5.2. Кзон- зональний коефіцієнт, тарифів відповідно до пункту 3.1. “Положення про оренду окремих елементів благоустрою комунальної власності на розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності.

 

 

Таблиця 2

Планові місця для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності

Економіко планувальна зона міста

Вб

Вартість 1 кв.м. земельної ділянки в межах економіко планувальної зони міста

Коефіцієнт Кзон

Мікромістечко Руднєва (стадіон між ДНЗ “Берізка” та житловим будинком на вул.Руднєва, 21)

ІІ

155,60

1

Зона відпочинку ім.Н.Яремчука

ІІ

155,60

1

Кф.вик – коефіцієнт функціонального використання елемента благоустрою, який становить 2,5 відповідно до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Надвірна.
6.Розмір місячної орендної плати визначається за формулою

Опл.міс. = Опл : 12 (3)

де, Опл. – річна орендна плата

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                            Т.М.Пекарський

Вверх