Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

17.07.2017

Оголошено конкурс на проведення заміни штучного покриття спортивного майданчика

За результатами VII обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Надвірнянська міська рада визнана переможцем 3 проектів. Один з цих проектів «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів», який передбачає заміну штучного покриття на спортивному майданчику біля стадіону «Нафтовик», призначеного для гри в міні-футбол з метою покращення спортивної інфраструктури міста та створення належних умов для фізичного розвитку і занять спортом.

Спортивний майданчик на вул.Мазепи єдиний в центральній частині міста зі штучним покриттям. Це перший спортивний об’єкт в Надвірній з таким покриттям, встановлений ще в 2006 році. Зручне місце розташування зумовлює великий попит мешканців на його використання. Особливо часто його використовують для тренувань та проведення різноманітних турнірів з міні-футболу серед команд Надвірнянського району. Враховуючи, що експлуатація майданчика відбувається в майже безперервному режимі, незважаючи на пору року і погодні умови, штучне покриття відчутно зносилося. Крім цього на якість покриття впливають також природні фактори такі, як перепади температури, опади і т.д. Термін експлуатації штучного покриття такого типу складає приблизно 7-10 років. Тому за останні роки виникла нагальна потреба у його заміні.

Загальна сума проекту згідно проектно-кошторисної документації  становить 583 762 грн. В тому числі: кошти міського бюджету – 333 762 грн.; районного бюджету – 100 000 грн. та кошти обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування – 150 000 грн.

В рамках реалізації обласного проекту «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів» Надвірнянська міська рада найближчим часом планує приступити до виконання робіт по заміні штучного покриття і оголошує відкритий конкурс на залучення підрядних організацій через систему Prozorro для якісного і фахового виконання всіх необхідних робіт передбачених проектом. Тому закликаємо зголошуватись всі організації, які спеціалізуються по роботах щодо встановлення синтетичного покриття (штучної трави) на спортивних майданчиках..

За додатковою інформацією звертайтесь до Надвірнянської міської ради за тел. (03475) 23024, (03475) 26488 або пишіть на електронну адресу nadvirna_mr@ukr.net.

 

Вверх