Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.07.2017

Оголошено конкурс на проведення заміни штучного покриття спортивного майданчика

За результатами VII обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Надвірнянська міська рада визнана переможцем 3 проектів. Один з цих проектів «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів», який передбачає заміну штучного покриття на спортивному майданчику біля стадіону «Нафтовик», призначеного для гри в міні-футбол з метою покращення спортивної інфраструктури міста та створення належних умов для фізичного розвитку і занять спортом.

Спортивний майданчик на вул.Мазепи єдиний в центральній частині міста зі штучним покриттям. Це перший спортивний об’єкт в Надвірній з таким покриттям, встановлений ще в 2006 році. Зручне місце розташування зумовлює великий попит мешканців на його використання. Особливо часто його використовують для тренувань та проведення різноманітних турнірів з міні-футболу серед команд Надвірнянського району. Враховуючи, що експлуатація майданчика відбувається в майже безперервному режимі, незважаючи на пору року і погодні умови, штучне покриття відчутно зносилося. Крім цього на якість покриття впливають також природні фактори такі, як перепади температури, опади і т.д. Термін експлуатації штучного покриття такого типу складає приблизно 7-10 років. Тому за останні роки виникла нагальна потреба у його заміні.

Загальна сума проекту згідно проектно-кошторисної документації  становить 583 762 грн. В тому числі: кошти міського бюджету – 333 762 грн.; районного бюджету – 100 000 грн. та кошти обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування – 150 000 грн.

В рамках реалізації обласного проекту «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів» Надвірнянська міська рада найближчим часом планує приступити до виконання робіт по заміні штучного покриття і оголошує відкритий конкурс на залучення підрядних організацій через систему Prozorro для якісного і фахового виконання всіх необхідних робіт передбачених проектом. Тому закликаємо зголошуватись всі організації, які спеціалізуються по роботах щодо встановлення синтетичного покриття (штучної трави) на спортивних майданчиках..

За додатковою інформацією звертайтесь до Надвірнянської міської ради за тел. (03475) 23024, (03475) 26488 або пишіть на електронну адресу nadvirna_mr@ukr.net.

 

Вверх