Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.07.2018

Ой, на Івана, та й на Купала

В п’ятницю, 6 липня, в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука, відбулось традиційне святкування Івана Купала за організації та фінансової  підтримки Надвірнянської міської ради та за сприяння Надвірнянської РДА і Надвірнянської районної ради. На свято завітали представники районної та міської влад, художні колективи Надвірнянщини, мешканці та гості міста. Колективи аматорської творчості районного будинку культури підготували культурно-мистецьку програму  «Ой, на Івана, та й на Купала».  

 Міський голова у своєму виступі зазначив, що в нашому місті вже за доброю традицією вкотре проходить святкування одного з найколоритніших свят  Івана Купала, в якому вдало переплелися народні і християнські традиції. Ті прадавні традиції дійшли до наших днів і наше сучасне покоління повинно їх відроджувати та свято берегти, адже це наша українська самобутня культура. Зіновій Андрійович привітав всіх з великим християнським святом – Різдвом Івана Хрестителя, та всіх, хто має ім’я Іван та Іванна. В свою чергу ведучі свята висловили особливу подяку міському голові за постійну підтримку та допомогу у проведенні подібних свят.

Під час урочистостей перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець та міський голова Зіновій Андрійович нагородили медалями  юнацький склад ФК «Бескид» (Надвірна), які вибороли 3-тє місце у чемпіонаті області. Президент «Бескиду», депутат Надвірнянської міської ради Олег Даців, тренер Олег Тищук та капітан команди висловили подяку гравцям клубу, а також всім, хто сприяє розвитку спорту, зокрема футболу, на теренах нашого міста та району.

Захід продовжився святковим концертом, в якому взяли участь фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця» (керівник Олена Яченко), колективи та виконавці м.Надвірна, с.Гвізд, Молодків та ін. Всі присутні мали можливість брати участь у різноманітних конкурсах, іграх та забавах, які особливо полюбляє молодь. Дівчата плели та пускали на воду вінки. Вже за доброю традицією ввечері розпалили Купальську ватру. Найсміливіші хлопці та дівчата перескакували через багаття, за що отримували призи. А на сцені гості свята мали можливість почути пісні у виконанні гурту «Полюс».

Вверх