Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.03.2019

Оновлена міська зона відпочинку

Справжньою окрасою міста, рекреаційно-відпочинковою зоною, спортивно-оздоровчим комплексом під відкритим небом, місцем проведення культурних заходів є міська зона відпочинку ім.Н.Яремчука, яка користується великою популярністю не тільки серед мешканців Надвірної, а й гостей міста.

За останні роки зона відпочинку ім.Н.Яремчука завдяки спільним зусиллям міської влади, комунальних служб та громади зазнала значних змін. Зокрема, після руйнівних повеней було відновлено пішохідний міст через річку Бистриця Надвірнянська, облаштовано вуличне освітлення, встановлено 2 волейбольні майданчики, спортивні майданчики із силовими тренажерами, дитячий майданчик в районі 2-го озера, вимощено бруківкою пішохідну доріжку до моста через річку Бистриця Надвірнянська, облаштовано територію входу в зону відпочинку, встановлено декоративну огорожу, проведено благоустрій (встановлено лавочки, сміттєві урни, висаджено молоді саджанці дерев та кущів, облаштовано алеї та газони).

Починаючи з 2010 року міською радою, комунальними службами, за сприяння промислових підприємств міста та приватних підприємців було проведено великий об’єм робіт по берегоукріпленню, розчищенню русел річок та потічків, запроваджено ряд протипаводкових заходів в районі зони відпочинку. Основні і наймасштабніші роботи були проведені 2010-2012 рр.: тоді фактично здійснили будівництво захисної дамби по правому березі річки Бистриця Надвірнянська орієнтовною протяжністю 800 м/п. Так, минулого року проведено роботи по укріпленню правого берега річки Бистриця Надвірнянська в районі зони відпочинку ім.Н.Яремчука, а саме: укладено біля пішохідного моста близько 300 тонн негабариту, та укріплено беріг річки в районі першого озера великими бетонними виробами.  

Роботи по проведенню благоустрою території міської зони відпочинку тривають і надалі. Нещодавно силами комунального підприємства «Надвірнакомунсервіс» висаджено більше півсотні саджанців верби плакучої навколо першого озера з метою омолодження зелених насаджень, що надасть зоні відпочинку ім.Н.Яремчука ще кращого естетичного вигляду.

Щороку в місті Надвірна в період з 01 листопада по 01 квітня регулярно проводяться роботи по частковій реконструкції дерев, які можуть нести загрозу здоров’ю та життю людей, для того, щоб уникнути нещасних випадків. Саме завдяки цьому під час сильних поривів вітру зменшується ймовірність повалу дерев та обриву ліній електропередач. Якщо б не проводились такі роботи, то наслідки  буревію 20 червня 2016 року могли б бути ще страшніші. Після такої реконструкції дерева відновлюються, адже з обрізанням крони проводиться омолоджування крони та кореневої системи. Крім цього щороку силами комунальних служб висаджуються саджанці молодих дерев.  Проте варто зазначити, що й були випадки, коли невідомими особами було завдано збитки,  пошкоджено щойно посаджені саджанці та вкинуто в річку Бистриця Надвірнянська. Тому закликаємо мешканців та гостей міста бережно відноситись до елементів благоустрою та підтримувати чистоту на даній території. Тільки спільними зусиллями з усією громадою ми зробимо наше місто ще красивішим, створивши мальовничі куточки нашого краю не тільки для місцевих жителів, а й для гостей Надвірної.

Вверх