Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.06.2018

Оновлена сцена в міській зоні відпочинку

Справжньою окрасою міста, рекреаційно-відпочинковою зоною, спортивно-оздоровчим комплексом, місцем проведення культурних заходів є міська зона відпочинку ім.Н.Яремчука. ЇЇ розташування є досить вдалим, адже вона знаходиться в центральній частині міста, що є зручним для місцевих жителів, оскільки не потрібно виїжджати далеко за межі міста, щоб провести своє дозвілля. Тому міська зона відпочинку користується великою популярністю не тільки серед мешканців Надвірної, а й гостей міста. Це прекрасне місце, подароване природою, призначене для організації відпочинку населення, задоволення культурних запитів різних груп мешканців міста, створення умов для відновлення фізичних і духовних сил людей, розвитку їх художнього і естетичного смаку, екологічного виховання, виховання почуття любові і поваги до своєї Батьківщини, рідного краю, до української національної культури і народної творчості.

Щороку тут відбувається традиційне святкування Івана Купала та Дня Молоді, Дня захисту дітей; кожна школа міста проводить Козацькі забави. Цього року пластуни Прикарпаття проводили в міській зоні відпочинку «Свято весни».

Кожен культурний захід, який проходить на території нашого міста, виділяється своєю неповторністю та унікальністю. Велика заслуга у цьому є художніх колективів міста та району, вихованців та викладачів позашкільних навчальних закладів, художньої та музичної шкіл, центру дитячої творчості тощо.

Напередодні свята Івана Купала та Дня молоді директор дитячої художньої школи Жанна Бондаренко спільно з міським головою Зіновієм Андрійовичем зініціювали оновити сцену в міській зоні відпочинку. Днями викладачі художньої школи за підтримки Надвірнянської міської ради та комунальних служб міста розфарбували та розмалювали сцену. Це стало ще однією цікавинкою міської зони відпочинку, окрасою, яка милуватиме око мешканців та гостей міста і передаватиме особливість нашої культури, самобутність, автентичність нашого краю.  Варто зазначити, що це – єдина стаціонарна сцена під «відкритим небом», яка діє в місті.

Надвірнянська міська рада висловлює щиру подяку директору художньої школи Жанні Бондаренко, викладачам позашкільного навчального закладу за проведені роботи, завдяки яким наше місто отримує красивий та неповторний вигляд; за творчий, цікавий і неординарний підхід та підтримку у організації загальноміських культурних заходів.

Вверх