Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

29.05.2018

Оновлення тротуарів та пішохідних доріжок

В Надвірній останніми тижнями чи не щодня кипить робота по ремонту доріг, вулиць, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На даний час на різних об’єктах задіяні кілька будівельних бригад, які спеціалізуються на роботах по мощенню бруківки, та кілька одиниць техніки, за допомогою якої проводиться поточний ремонт асфальтного покриття вулиць міста.

Крім проведення капітального ремонту вулиць, облаштування прибудинкових територій, в місті активно проводять роботи по оновленню тротуарів та пішохідних доріжок. Так, нещодавно підрядною організацією завершено практично нове будівництво тротуару по вул.Руднєва біля стадіону.

Мікрорайон Руднєва є одним із найчисельніших в м.Надвірна, де налічується 26 будинків житлового фонду міста і проживає близько 3 тис. мешканців. Дані будинки, так звані «хрущовки», побудовані ще в 60-70 роках минулого століття. За багаторічний період експлуатації значно зріс відсоток фізичного зносу асфальтобетонного покриття не тільки прибудинкових територій, а й тротуарів, пішохідних доріжок та міжбудинкових проїздів. 

Крім того, проведення вищевказаних робіт стало необхідним, оскільки даний тротуар розміщений в центральній частині мікрорайону, де спостерігається інтенсивний рух пішоходів, в зв’язку з тим, що поблизу розміщені Надвірнянська дитяча лікарня та поліклініка і  дошкільний навчальний заклад «Берізка». Тому з метою створення комфортних умов для пішоходів, а також для покращення естетичного вигляду міста, було вирішено провести будівництво тротуару з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки.

Варто зазначити, що в минулому році, за кошти міського бюджету  вдалось здійснити будівництво 3 тротуарів та пішохідних доріжок. Зокрема, проведено будівництво, а саме мощення бруківкою, пішохідної доріжки біля Надвірнянської ЗОШ №3, тротуарів по вул.Грушевського, 9 та на перехресті вулиць Княгині Ольги-Котляревського. Оскільки на перехресті вул.Княгині Ольги-Котляревського відбувається інтенсивний рух транспорту, з метою забезпечення безпеки пішоходів при будівництві тротуару вирішено було встановити огороджувальні конструкції (турнікети).

Цього року підрядна організація продовжила будівництво тротуару на вищевказаному перехресті, де також будуть встановлені турнікети. Крім того, на даний час проводиться капітальний ремонт вулиці комунальної форми власності 100-річчя Нафтовиків та завершуються роботи по облаштуванню прибудинкової території будинку №10 по вул.Грушевського.

Вверх