Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.04.2017

ОСББ «Черемош-8» продовжує реалізацію міжнародного проекту ЄС/ПРООН

Останнім часом пріоритетним напрямком в діяльності Надвірнянської міської ради є повна підтримка новостворених ОСББ.  Розпорядженням міського голови в міській раді створено ресурсний центр громад, головною метою якого є надання юридичної, технічної та адміністративної допомоги новоствореним ОСББ, їх консультування,  планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад та ОСББ для впровадження громадських ініціатив на території міста Надвірна.

В Плані соціально-економічного розвитку на 2017 рік передбачені кошти для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є створені об’єднання співвласників, а це облаштування прибудинкових територій, заміна вікон та дверей в місцях загального користування, капітальний ремонт мереж, покрівлі даху, фасаду та ін. Спільними зусиллями керівництва міста та голів об’єднань співвласників, залучаючи всі можливі ресурси, вже сьогодні вирішуються вкрай наболівші питання. За останні два роки в Надвірній успішно реалізовується міжнародний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в рамках якого за спільного фінансування міської ради та Європейського  Союзу надається підтримка ОСББ в проведенні ремонту будівель, їх модернізація, запровадження заходів по енергозбереженню тощо.

Так, новостворене ОСББ «Черемош – 8» – Купчинського, 8 (голова ОСББ Саврук М.Ю.) в 2016 році стало одним з 4 переможців міжнародного проекту ЄС/ПРООН, яким передбачено проведення заміни покрівлі даху та утеплення фасаду будинку. ОСББ «Черемош-8» на відкритому засіданні тендерного комітету проведено відбір підрядної організації і після підписання договору-підряду ще в минулому році розпочались безпосередні роботи по реалізації проекту: здійснено капітальний ремонт покрівлі даху та розпочато роботи по утепленню фасаду будинку. Проте в зв’язку з погіршенням погодних умов роботи змушені були припинити. На даний час температурний режим дозволяє продовжити утеплення фасаду.  Згідно з пропозиціями переможця тендеру утворився фонд економії коштів, на який визначено перелік додаткових робіт, а саме: проводиться встановлення дашків над входами в під’їзди та влаштування утеплених тамбурів. Найближчим часом планують приступити до  фарбування фасаду будинку.

Нагадаємо, що на сьогодні розглядається питання співпраці Надвірнянської міської ради на 2017 рік в рамках мікропроекту МРГ, спрямованого на комплексну термомодернізацію будівель інших ОСББ та залучення додаткових коштів на його реалізацію. 

Вверх