Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.12.2016

ОСББ «Добробут-10» завершило реалізацію міжнародного проекту

Продовжується співпраця Надвірнянської міської ради, Європейського Союзу та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В 2016 році для участі в проекті відібрано 4  ОСББ  м.Надвірна, серед яких  «Добробут 2010» (Франка, 4а).

Будинок №4а по вул.Франка налічує 74 квартири. Даний будинок введений в експлуатацію зовсім недавно (в 2009 році). Оскільки при будівництві даного будинку не було передбачено облаштування прибудинкової території освітленням, за підтримки Надвірнянської міської ради, ресурсного центру громад було вирішено подати заявку на реалізацію проекту, спрямованого на нове будівництво мережі вуличного освітлення придворової території будинку №4а по вул.Франка, з використанням фотосонячних елементів та впровадженням енергозберігаючих, енегроефективних та інноваційних заходів.

Аналогів реалізації таких проектів в м.Надвірна немає, проте його впровадження в життя пройшло досить успішно. Нещодавно завершились всі необхідні роботи. Виконавцем робіт, згідно результатів тендеру, який проводило ОСББ «Добробут-2010», є ТзОВ “АДАМСОН”. В рамках реалізації проекту проведено мережу вуличного освітлення прибудинкової території будинку №4а по вул.Франка: встановлено 12 металевих опор та ЛЕД-світильників, енергозберігаюче освітлення в двох під’їздах, 4 сонячні панелі, акумулятор та 1 інвертор. Також встановлено двері на вході на горище та металеву решітку з метою обмеження доступу посторонніх осіб.

Реалізації даного проекту значно покращила умови проживання та забезпечила безпеку мешканцям даного будинку. Оскільки житловий будинок №4а по вул.Франка тісно межує ще з чотирма багатоквартирними житловими будинками, вуличним освітленням тепер частково забезпечені і їхні прибудинкові території.

Вартість проекту складає 338 706 грн.  50% від цієї вартості профінансовано Європейським Союзом, що склало 169 345 грн.; 45% – Надвірнянською міською радою (152 430 грн.), а 5% – це кошти мешканців будинку (16 931 грн.).

В наступному році планується впровадження IV фази Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тому закликаємо ініціативні групи створювати об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, подавати заявку на участь в проекті та за спільного фінансування ЄС/ПРООН, Надвірнянської міської ради покращувати умови проживання в багатоквартирних житлових будинках. Міська рада та ресурсний центр громад при міській ради зі своєї сторони гарантують свою підтримку та допомогу.

Вверх