Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

09.11.2016

ОСББ «Добробут-2010» розпочало реалізацію міжнародного проекту

Продовжується співпраця Надвірнянської міської ради, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та Європейського Союзу в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В 2016 році відібрано 4  ОСББ  м.Надвірна для реалізації мікропроектних пропозицій (МПП).  Нещодавно розпочались роботи по реалізації проекту ОСББ «Добробут 2010» (вул.Франка, 4а), а саме: технічне переоснащення освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії.

Будинок №4а по вул.Франка налічує 74 квартири. Даний будинок введений в експлуатацію зовсім недавно (в 2009 році). За період діяльності ОСББ членами товариства постійно здійснюється утримання житлового комплексу в належному стані, проводилися ремонти в під’їздах, поточні ремонти даху, обслуговування мереж, прибирання та благоустрій території.

Голова ОСББ Оксана Мерцало спільно з мешканцями будинку вирішили написати МПП, спрямовану на впровадження енергозберігаючих, енегроефективних та інноваційних заходів. Освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій та використанням сонячної енергії дозволить в недалекому майбутньому значно економити кошти співвласників ОСББ, сприятиме збереженню природних ресурсів. Результатом впровадження такого проекту є покращення умов проживання  в багатоквартирному житловому будинку, а оскільки житловий будинок тісно межує ще з чотирма багатоквартирними житловими будинками, вуличним освітленням будуть частково забезпечені і їхні прибудинкові території.

Вартість МПП згідно з проектно-кошторисною документацією складає 338 706 грн.  Умови Проекту залишились такі, як і в минулому році:  50% вартості робіт фінансує Європейський Союз, 45% – Надвірнянська міська рада, та 5% – ОСББ. Нещодавно на рахунок ОСББ  прийшов перший транш від Європейського Союзу (80% їх фінансування), що дало можливість розпочати безпосередн іроботи по впровадженню проекту.

Аналогів реалізації таких проектів в м.Надвірна немає, проте його впровадження в життя проходить досить успішно. Переможцем тендеру, який проводило ОСББ «Добробут-2010» визначено ТзОВ “АДАМСОН”, яке має досвід в здійсненні подібних робіт. Підрядна організація на сьогодні виготовила металеві опори для вуличного освітлення та здійснює необхідні роботи для їх встановлення. Всі роботи проводяться згідно затвердженого календарного графіку. Завершити реалізацію проекту планують до кінця листопада.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх