Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.06.2017

ОСББ «Княгиня Ольга» розпочало реалізацію міжнародного проекту

Житловий фонд міста Надвірна налічує понад 170 багатоповерхових будинків, основна частка яких була введена в експлуатацію в 70-80 рр. минулого століття. Щороку Планом соціально-економічного розвитку передбачено ряд робіт, якими передбачено проведення капремонту внутрішніх мереж, які вже за ці роки фізично зносились та морально застаріли, заміну вікон в місцях загального користування, ремонт фасадів, покрівель, встановлення козирків, ринв та водостоків, облаштування прибудинкових територій тощо.  Крім того, комунальними службами, зокрема КП «Надвірнянський житловик», постійно проводяться роботи поточного характеру для підтримки житлового фонду міста в належному стані. Проте для виконання всіх необхідних робіт потрібно не один десяток мільйонів гривень, тому керівництво міської ради докладає всіх зусиль для залучення додаткових фінансових ресурсів для створення комфортних умов проживання в місті.

Так, в 2015 році відбулося підписання Угоди про партнерство між програмою розвитку ООН та Надвірнянською міською радою в рамках Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. За цей час спільними зусиллями вдалось успішно реалізувати 8 проектів (ще 3 на стадії впровадження).

Нещодавно в число учасників проекту було відібрано новостворене об’єднання співвласників багатоповерхового будинку «Княгиня Ольга» в рамках компоненту з розвитку міст, спрямованого на комплексну термомодернізацію будівель. З метою забезпечення комфортних умов проживання та економії енергоресурсів мешканцями будинку було вирішено з допомогою ресурсного центру громад подати заявку на участь в проекті. У зв’язку з високою вартістю робіт, силами виключно учасників ОСББ виконання робіт було не підйомним і тільки в партнерстві з міською радою та Проектом МРГ стало можливим здійснити заплановані роботи.

Проектом передбачено проведення комплексної термомодернізації будівлі, а саме: утеплення фасаду та заміна 8 вікон в місцях загального користування. Вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 1 077 711 грн. Співфінансування робіт становить: ЄС/ПРООН – 63% (678 000 грн.), Надвірнянська міська рада – 32% (345 794 грн.) та ОСББ – 5% (53 917 грн.).

ОСББ після проведеного засідання тендерного комітету, підрядною організацією відібрало ТзОВ “Карпатінвестбуд”, яке подало найнижчу цінову пропозицію. Внаслідок економії коштів вирішено здійснити додаткові роботи, зокрема провести заміну водостічної системи, що також захистить фасад від потрапляння зайвої вологи та передчасного руйнування. Нещодавно підрядною організацією розпочались безпосередні роботи по впровадженню проекту. На даний час вже здійснено утеплення однієї зі стін фасаду.

Завдяки реалізації даного проекту мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 35%, поліпшення зовнішнього вигляду будинку та продовження терміну експлуатації будівлі.

Вверх