Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

01.06.2017

ОСББ «Княгиня Ольга» відібрано для участі в проекті ЄС/ПРООН, спрямованого на комплексну термомодернізацію будинку

Вже третій рік поспіль проходить успішна співпраця м.Надвірна з Європейським Союзом в рамках ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На даний час спільними зусиллями ЄС/ПРООН, Надвірнянської міської ради, ОСББ та громадських організацій вдалось успішно реалізували 7 проектів, а ще 4 проекти на стадії впровадження, загальна вартість яких складає близько  4 845 000 грн. За цей час нам вдалось залучити  2 268 000 грн. міжнародних інвестицій.

Нещодавно ще одним учасником даного проекту  стало новостворене об’єднання співвласників багатоповерхового будинку «Княгиня Ольга» (Княгині Ольги, 5 – голова ОСББ Оксана Космірак) в рамках компоненту з розвитку міст Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», спрямованого на комплексну термомодернізацію будівель.

Будинок №5 по вул.Княгині Ольги введений в експлуатацію в 1991 році. Тут налічується 25 квартир. За понад 25-літній час експлуатації будинок потребує комплексної модернізації та капітального ремонту систем та елементів будівлі. Тому мешканці буд.№5 по вул.Кн.Ольги вирішили взяти на себе відповідальність самостійно проводити господарську діяльність, і створити ОСББ, на що отримали цілковиту підтримку у Надвірнянській міській раді. Варто зазначити, що з метою допомоги новоствореному ОСББ та забезпечення належних умов проживання, в минулому році за кошти міського бюджету було здійснено капітальний ремонт прибудинкової території будинку №5 по вул.Кн.Ольги.

 На установчих зборах учасниками ОСББ було визначено ще ряд пріоритетних завдань капітального характеру, які необхідно виконати в даному будинку. Враховуючи це, за сприяння міської ради ОСББ подало заявку на участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для допомоги в здійсненні цих робіт. Після проведеного конкурсу заявок в м.Київ, ОСББ «Княгиня Ольга» було відібрано в число учасників міжнародного проекту.

Проектом передбачено проведення комплексної тепломодернізації будівлі, а саме: утеплення фасаду та заміна вікон в місцях загального користування. Вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 1 077 711 грн. Співфінансування проекту становить ЄС/ПРООН – 63% (678 000), Надвірнянська міська рада – 32% (345 794 грн.) та ОСББ – 5% (53 917 грн.). Нещодавно ОСББ провело засідання тендерного комітету за методичної підтримки і допомоги обласного координатора Лесі Попелюх та муніципального координатора Олега Антонюка. Подано 3 заявки від підрядних організацій. Після їх опрацювання визначено переможцем того підрядника, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Днями підрядна організація укладе договір з ОСББ та приступить до виконання робіт, передбачених проектом.

Засідання тендерного комітету ОСББ “Княгиня Ольга”

Вверх