Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

27.12.2017

ОСББ «Мазепи, 37» реалізувало міжнародний проект по енергозбереженню

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі з метою економії енергоресурсів активно проходить процес впровадження енергоефективних заходів. Громада м.Надвірна та міська рада останніми роками успішно реалізувала ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності. Надвірнянська міська рада, в особі міського голови Зіновія Андрійовича та муніципального координатора і ресурсного центру, докладають усіх зусиль щодо залучення для цього різних ресурсів, зокрема, грантових програм від європейських інституцій.

На завершальному етапі ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було оголошено додатковий конкурс та відібрано для реалізації 5 мікропроектних пропозицій у трьох напрямках: підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, покращення умов перебування в соціальних закладах (освітніх закладах) та розширення мережі відеонагляду  в рамках програми «Smart city» («Розумне місто»). Одним із учасників даного проекту стало ОСББ «Мазепи, 37». Проектом передбачено впровадження енергозберігаючих заходів в багатоквартирному будинку №37 на вул.Мазепи в м.Надвірна.

 102-ох квартирний житловий будинок за адресою м.Надвірна, вул. Мазепи 37 введений в експлуатацію в 1993 році. За сприяння ресурсного центру громад Надвірнянської міської ради ОСББ (голова Олег Ружило) подали заявку на участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в результаті чого вони стали одними із 5 переможців міжнародного проекту та за спільного фінансування Європейського Союзу і ОСББ успішно реалізували проект, яким передбачено  проведення заміни вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування, а саме заміна 40 вікон, 4-х вхідних та 2 внутрітамбурних дверей на металопластикові енергозберігаючі,  встановлення 3 дверей на горище  та 3 дверей до машинного ліфтового відділення. Вартість проекту складає 192 959 грн., з яких 183 310 грн. – кошти ЄС та 9 649 грн. – кошти ОСББ.

Завдяки реалізації проекту підвищено рівень енергозбереження, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд будинку.

Вверх