Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.12.2017

ОСББ «Мазепи, 37» реалізувало міжнародний проект по енергозбереженню

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі з метою економії енергоресурсів активно проходить процес впровадження енергоефективних заходів. Громада м.Надвірна та міська рада останніми роками успішно реалізувала ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності. Надвірнянська міська рада, в особі міського голови Зіновія Андрійовича та муніципального координатора і ресурсного центру, докладають усіх зусиль щодо залучення для цього різних ресурсів, зокрема, грантових програм від європейських інституцій.

На завершальному етапі ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було оголошено додатковий конкурс та відібрано для реалізації 5 мікропроектних пропозицій у трьох напрямках: підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, покращення умов перебування в соціальних закладах (освітніх закладах) та розширення мережі відеонагляду  в рамках програми «Smart city» («Розумне місто»). Одним із учасників даного проекту стало ОСББ «Мазепи, 37». Проектом передбачено впровадження енергозберігаючих заходів в багатоквартирному будинку №37 на вул.Мазепи в м.Надвірна.

 102-ох квартирний житловий будинок за адресою м.Надвірна, вул. Мазепи 37 введений в експлуатацію в 1993 році. За сприяння ресурсного центру громад Надвірнянської міської ради ОСББ (голова Олег Ружило) подали заявку на участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в результаті чого вони стали одними із 5 переможців міжнародного проекту та за спільного фінансування Європейського Союзу і ОСББ успішно реалізували проект, яким передбачено  проведення заміни вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування, а саме заміна 40 вікон, 4-х вхідних та 2 внутрітамбурних дверей на металопластикові енергозберігаючі,  встановлення 3 дверей на горище  та 3 дверей до машинного ліфтового відділення. Вартість проекту складає 192 959 грн., з яких 183 310 грн. – кошти ЄС та 9 649 грн. – кошти ОСББ.

Завдяки реалізації проекту підвищено рівень енергозбереження, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд будинку.

Вверх