Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.10.2020

Першокурсники Прикарпатського військово-спортивного ліцею урочисто склали обітницю ліцеїста

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці першокурсники Прикарпатського військово-спортивного ліцею урочисто склали обітницю ліцеїста. 14 жовтня прийнято вважати Днем ліцею. Цьогоріч навчальний заклад відзначає 25-у річницю з дня свого заснування.

Привітати зі святом курсантів та викладачів закладу завітали народний депутат України Зіновій Андрійович, заступник голови Івано-Франківської ОДА Євгеній Фербей, заступник начальника Івано-Франківського департаменту освіти і науки Ігор Гаврилюк, голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та  заступник міського голови Василь Василенко

Заходи розпочались з урочистого виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних знаків першого директора і співзасновника ліцею О.М.Дичковському та випускників ліцею капітану С.С.Воробцю та В.Я.Семчуку, які загинули під час бойових дій на Сході України, вшанували пам’ять загиблих Героїв України.

З привітальним словом виступив начальник ліцею полковник  Микола Мартинюк. Першокурсники склали обітницю ліцеїста, в якій урочисто обіцяли  бути вірними і надійними товаришами, берегти честь свого ліцею, самовіддано служити Батьківщині, сумлінно готувати себе до військової служби та до захисту незалежної держави.

Після урочистого маршу ліцеїстів прозвучали привітальні слова та були вручені грамоти і подяки викладачам та працівникам ліцею.

Всечесні отці поблагословили курсантів, а також освятили ще один навчальний корпус предмета «Захист України», який відкрили з нагоди 25-ї річниці Прикарпатського військово-спортивний ліцею-інтернат. Тут ліцеїсти зможуть здобути не тільки теоретичні але й практичні навики, для того щоб в подальшому втілити ці знання для захисту Неньки Україну.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей став справжнім рідним домом для багатьох юних патріотів нашої держави. 25-річчя навчального закладу – це ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, сумлінну працю педагогічного колективу ліцею. Щира подяка за Вашу невтомну працю, за самовіддане служіння обраній професії, за терпіння і мудрість, що так щиро і щедро передаєте курсантам. Міцного здоров’я, мужності та терпіння. Нехай Прикарпатський військово-спортивний ліцей ще не один десяток років процвітає на освітянській ниві нашого  краю, виховує не одне покоління майбутніх захисників України, а в його стінах завжди панує затишок, тепло, радість і мир. Бажаємо, щоб в кожного ліцеїста справді, як зазначено в обітниці, «горів священний вогонь поривань до Бога, до знань та до України», а Небесна Заступниця – Пресвята Богородиця  повсякчас підтримувала кожного з нас, під своїм Покровом оберігала наше мужнє військо та дарувала довгоочікуваний мир нашій рідній землі.

Вверх