Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.08.2018

Підготовка міста до відзначення Дня Незалежності України

В черговий раз,  напередодні одного з найбільших державних свят – Дня Незалежності України, Надвірнянська міська рада об’єднала всі сили комунальних служб, державних установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, які спільно здійснюють роботи по підготовці міста до свят. Працівники комунальних служб щодня докладають усіх зусиль, щоб покращувати благоустрій міста, підтримувати належний санітарний стан як в місцях загального користування, так і житловому фонді міста. Проте комунальні служби протягом останніх тижнів працюють  посиленому режимі, відповідно до розробленого комплексу заходів, затверджених міським головою.

Зокрема, проводяться роботи по впорядкуванні площі на майдані Шевченка, відновлення постаменту пам’ятника Т.Г.Шевченку, ремонт та фарбування лавочок і урн для сміття. Крім того, силами КП «Надвірнакомунсервіс» здійснюються роботи по відновленню вуличної ілюмінації на центральних вулицях міста. Також впорядковано алеї та газони центральної частини міста, місця загального користування: міський парк та зона відпочинку, ремонт та фарбування лавочок,  а також місця загальних поховань, території міських кладовищ, проводиться побілка бордюрів та чистка обочин доріг на вулицях тощо.

В рамках підготовки міста до відзначення Дня  Незалежності України, силами КП «Надвірнянський житловик” проведено роботи по благоустрою житлового фонду міста. Зокрема, здійснено ремонт лавочок, фарбування вхідних дверей в під’їзди, опор козирків, відновлення елементів на дитячих майданчиках тощо. Також встановлено додаткові лавочки біля під’їздів будинків мікрорайону Руднєва. Вже протягом останніх тижнів комунальними службами активно здійснюються роботи по косінню трави на території міста. Також нанесено пішохідні розмітки на дорогах комунальної власності міста.

Роботи по підтримці належного санітарного стану міста та проведенню комплексного благоустрою проводяться не тільки в переддень релігійних чи державних свят, а й не будуть припинятись ні на один день. Це щоденна кропітка і рутинна праця комунальних служб.

На сьогодні більшість працівників підприємств, державних установ, організацій, навчальних закладів, приватних підприємців,  мешканці міста також активно проводять роботи по прибиранню та проведенню комплексного благоустрою своїх виробничих та адміністративних приміщень, власних домоволодінь та прилеглих територій. Сподіваємось, що надвірнянці не залишаться байдужими і долучаться до вищевказаних робіт  та зроблять свій посильний внесок у підготовку міста до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Напередодні державних свят звертаємось також до всієї надвірнянської громади, до всіх керівників підприємств, установ та організацій, власників торгових закладів, громадських та політичних організацій встановити (вивісити), оновити синьо-жовтий прапор на своїх помешканнях та установах всіх рівнів 23 та 24 серпня (в подальшому на постійній основі).

 

Вверх