Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.03.2018

Підготовлено та видано книгу із кулінарними рецептами міста Надвірна, Пруднік, Крнов та Раєц в рамках реалізації міжнародного проекту

Минулого року Надвірна спільно з містами-партнерами Крнов (Чехія) та Пруднік (Польща), а також Словацьким містом Раєц стали переможцями проекту із створення кулінарної книги в рамках проекту “Співпраця міст V4 та з Україною”, який підтримав Вишеградський міжнародний фонд (м.Прага).

Метою даного проекту є популяризація та збереження культурної спадщини, розвиток культури в малих містах 4-х країн, зокрема промоція національної автентичної кухні. Саме кухня є одним з елементів, який ідентифікує кожну з країн та разом з тим об’єднує ці країни.

Чехія, Словаччина і Польща є країни Вишеградської групи, які після вступу в Європейський союз отримали дуже широкі можливості розвитку та співробітництва. Реалізація такого роду проектів – це хоч невеликі, але реальні кроки України до Європи.

В рамках впровадження даного проекту в листопаді 2017 року в чеському місті Крнов були представлені місцеві українська, чеська, польська та словацька кухні під час зустрічі міст-партнерів. Головним завданням зустрічі було презентація кулінарних традицій, під час яких українці готували печеню по-гуцульськи, представники Раєца – галушки з бриндзою, поляки – фаршировані крокети та місто Крнов представив гуляш. 12 страв кожної з країн-учасниць проекту, в тому числі 4 вищенаведені, представлені в міжнародній кулінарній книзі «Їжа нас поєднує». Крім печені по-гуцульськи, в книзі можна знайти рецепти таких українських страв, як борщ та вареники.

Міжнародна кулінарна книга вже підготовлена та видана за кошти Вишеградського міжнародного фонду та є доступною в електронній формі на веб-сторінках міст, зокрема Надвірнянської міської ради.

Запрошуємо познайомитись із рецептами страв та спробувати приготувати їх самотужки.

Смачного!

Завантажити кулінарну книгу.

 

Вверх