Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

18.10.2016

Підписано міжнародну грантову угоду щодо реалізації проекту “Надвірна – розумне місто (Smart City)”

За підтримки спільного Проекту Євросоюзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) цього року Надвірну на конкурсних засадах обрано учасником проекту «Smart City». Надвірнянська міська рада в рамках цієї програми подала дві заявки на участь в конкурсі мікропроектів, а саме: «Запровадження трансляції сесії та електронного персонального голосування з публікацією на офіційному сайті Надвірнянської міської ради» та «Безпечне місто»: встановлення системи відеоспостереження». 

 На сьогодні затверджено один із проектів “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста”. Проектом передбачено  запровадження Автоматизованої інформаційної системи «Безпечне місто Надвірна», тобто встановлення в місті відеонагляду, а саме: на перехрестях, де спостерігається інтенсивних рух транспорту, в міському парку, зоні відпочинку, в’їздах, виїздах міста, місцях загального користування та масового скупчення громадян.

17 жовтня в Надвірнянській міській раді відбулось підписання грантової угоди щодо реалізації даного проекту міжнародним партнером та організацією-партнером – ГО “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” (голова Володимир Гринішак) за участі обласного координатора Лесі Попелюх, міського голови Зіновія Андрійовича та муніципального координатора Олега Антонюка.

Основною метою проекту “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста” є впровадження комплексу програмно-апаратних та організаційних заходів для посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів та об’єктів забезпечення життєдіяльності міста, безпеки дорожнього руху із  встановленням сучасних систем, здатних здійснювати інтелектуальну обробку зображення, моніторинг середовища, забезпечувати контроль ситуації та нормальної роботи систем та обладнання. Планується встановити 30 відеокамер на території міста, з яких 2 будуть розміщені  в історичному центрі міста та зоні відпочинку для онлайн-трансляції на сайті Надвірнянської міської ради з метою популяризації туристичної привабливості міста Надвірна.

Реалізація даного проекту дозволить оперативно реагувати на факти незаконного нищення зелених насаджень, організації нелегальних сміттєзвалищ та інших порушень правил благоустрою міста, а також проводити контроль за дотриманням належного санітарного стану, збереженням комунального майна та елементів благоустрою.

Загальна вартість проекту згідно розробленої проектно-кошторисної документації становить  820 378 грн. Фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету в розмірі 183 128 грн. (22,5%), кошти Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у розмірі  637 250 грн. (77,5%). Проект планують реалізувати протягом 3-х місяців.

Обласний координатор Леся Попелюх висловила великі сподівання на успішне впровадження проекту в життя, адже враховуючи попередній досвід співпраці, Надвірнянська міська рада зарекомендувала себе як надійний партнер. Тому в майбутньому всі сторони мають надію на подальше успішне співробітництво.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх