Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.06.2018

Підтримка громадських ініціатив в м.Надвірна

Останнім часом спостерігається певна громадська активізація: багато різних груп людей, громадських об’єднань ініціюють ті чи інші проекти, які сприяють розвитку міста та громади в цілому. Керівництво Надвірнянської міської ради та депутатський корпус докладають максимальні зусилля для   налагодження співпраці між громадою та міською владою, щоб успішно реалізувати ту чи іншу громадську ініціативу.

Це стосується і процесу створення об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ). В зв’язку із реформуванням сфери житлово-комунального господарства по цілій Україні, в тому числі і в м.Надвірна активно триває процес створення ОСББ. Тільки за останні 2 роки в нашому місті створено 11 нових ОСББ. Всього в Надвірній функціонує 32 таких об’єднань.

Минулого тижня, в залі засідань міської ради відбулась офіційна зустріч міського голови Зіновія Андрійовича з мешканцями будинку 25 по вул.Сірика, під час якої головним питанням було саме можливість створення ОСББ у даному будинку. Під час зустрічі також обговорили проблемні питання, які турбують мешканців даного будинку.

Багатоквартирний будинок №25 по вул.Сірика введений в експлуатацію 1993 року. За цей період функції з його утримання здійснює КП «Надвірнянський житловик», силами якого щороку, регулярно проводяться роботи поточного характеру з метою утримання будинку в належному стані.

Міський голова під час зустрічі висловив подяку жителям Сірика, 25 за проявлені громадські ініціативи і наголосив, що саме цей будинок має стати взірцем для інших мешканців житлового фонду міста. Адже жителі даного будинку зорганізувавшись, спільними зусиллями, за власні кошти провели ряд робіт для утримання в належному стані  будинку, а це: утеплення фасаду, часткова заміна вікон в місцях загального користування, дверей, ринв і водостоків, облаштування входів у під’їзди тощо. В минулому році жильці Сірика, 25 звернулись до Надвірнянської міської ради з проханням облаштувати прибудинкову територію, яка є практично міжбудинковим проїздом до житлового масиву району вулиці Сірика, асфальтне покриття якого перебувало в поганому стані і завдавало мешканцям певних незручностей. З метою підтримати жителів даного будинку в Плані соціально-економічного розвитку на 2018 рік було передбачено кошти на капітальний ремонт даної території. Оскільки цей будинок межує з міським парком і озером центральної частини міста, а також 3 новозбудованими багатоповерхівками і гаражним кооперативом, щодня даною територією користуються сотні мешканців нашого міста.  На даний час підрядною організацією проводяться всі необхідні роботи.

Зіновій Андрійович зазначив також, що міська рада у разі створення ОСББ ні в якому разі не залишить будинок напризволяще, а й надалі надаватиме всю необхідну юридичну, технічну і методологічну допомогу. Крім того, щороку міська рада надає  таким об’єднанням і фінансову допомогу, оскільки в бюджеті міста діє програма підтримки новостворених ОСББ. Муніципальний координатор міжнародного проекту Олег Антонюк проінформував також про те, що цього року м.Надвірна продовжить співпрацю з  Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Створивши ОСББ, жителі будинку Сірика, 25 зможуть подавати заявки на участь у даному проекті і матимуть можливість залучати міжнародні інвестиції для вирішення проблемних питань будинку.

Вверх