Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.07.2019

Підтримка об’єктів соціальної сфери

Основна робота Надвірнянської міської ради спрямована на захист інтересів громади та забезпечення належної життєдіяльності міста. Крім покращення дорожньої інфраструктури, благоустрою, підтримки житлового фонду міста, забезпечення належного санітарного стану, надання житлово-комунальних послуг, керівництво та депутатський корпус  міської ради докладають усіх зусиль для поліпшення матеріально-технічної бази медичних та освітніх закладів, а також закладів соціальної сфери, до яких належать і бібліотеки.

Так, нещодавно підрядною організацією було проведено заміну вікон на енергозберігаючі в районній бібліотеці для дітей ім.І.Яцури. Надвірнянською міською радою на виконання даних робіт надано субвенцію районному бюджету  в сумі 90 тис. грн.

Хоча сьогодні відбувається стрімкий розвиток інформаційних технологій, жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу. Книга завжди була і залишиться джерелом споконвічної мудрості й знань. Тому сьогодні є дуже важливим підтримати саме такі заклади соціальної сфери.

Районна бібліотека для дітей ім.І.Яцури заснована в 1947 році. Це – інформаційний, культурно-освітній, виховний, соціальний та дозвільний центр бібліотечно-бібліографічного обслуговування дитячого населення міста та району. Користувачів-дітей обслуговують кваліфіковані   працівники, які проводять популяризацію дитячої книги, надають методичну та практичну допомогу по дитячій роботі бібліотекам-філіям району. Бібліотека обслуговує 2200 читачів-дітей. Книжковий фонд становить 43620 примірників книг.

Завдяки проведенню вищевказаних робіт забезпечено комфортні умови перебування в закладі  відвідувачів та працівників бібліотеки, підвищено рівень енергозбереження в установі, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд районній бібліотеці для дітей ім.І.Яцури.

Вверх