Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.12.2018

Підтримка ОСББ в м.Надвірна

На сьогодні в м.Надвірна спостерігається активний процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Тільки за останні 2 роки в нашому місті створено 11 нових ОСББ. Всього в Надвірній функціонує 32 таких об’єднань.

Як уже неодноразово зазначалось, Надвірнянська міська рада підтримує ініціативу жителів у створенні ОСББ і в Плані соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік передбачено кошти  для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є створені об’єднання співвласників, а це: облаштування прибудинкових територій, заміна вікон та дверей в місцях загального користування, капітальний ремонт мереж, покрівлі даху, фасаду та ін. Крім фінансової допомоги, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків мають можливість отримати в Надвірнянській міській раді консультації по юридичних, технічних та адміністративних питаннях. З цією метою в 2016 році було створено в міській раді ресурсний центр, який проводить консультування,  планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад та ОСББ для впровадження громадських ініціатив на території міста Надвірна.

Так, враховуючи ті переваги, які отримує ОСББ, жильці будинку №12 по вул.Франка в 2016 році вирішили створити об’єднання. Будинок введений в експлуатацію в 1991 році, до цього часу перебував на балансі КП «Надвірнянський житловик», силами якого підтримувався в належному стані. З метою підтримки даного новоствореного ОСББ в 2016-2017 році за кошти міського бюджету було проведено капітальний ремонт плоского даху та фальш даху будинку. В минулому році також замінили вікна та двері в місцях загального користування.

Цього року за кошти міського бюджету силами КП «Надвірнаводоканал» проведено роботи по реконструкції внутрішньої та зовнішньої системи каналізування, зокрема каналізаційних вводів ДУ-200 мм до будинку №12 по вул.Франка. Працівниками комунального підприємства проведено заміну труб на поліетиленові діаметром 50 та 110 мм. Також здійснено ремонт каналізаційних колодязів. Проведення даних робіт значно покращить роботу системи каналізування та унеможливить виникнення аварійних ситуацій в даному будинку.

Варто наголосити, що цього року в рамках підтримки новостворених ОСББ за кошти міського бюджету також проведено ремонт частини прибудинкової території будинку №18 по вул.Марка Черемшини («Нафтовик 2016»), замінено вікна в місцях загального користування  в будинку №2 по вул.Котляревського (ОСББ «Едельвейс») та розпочато ремонт даху будинку №10 по вул.Франка (ОСББ «Франка 10»).

Вверх