Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.11.2018

Підтримка ОСББ в м.Надвірна

Останнім часом керівництво Надвірнянської міської ради та депутатський корпус докладають максимальні зусилля для налагодження співпраці між громадою та міською владою, щоб успішно реалізовувати різного роду проекти, які ініціює громадськість і які сприяють розвитку міста та громади в цілому. Це і співфінансування міжнародних програм, впровадження проектів в рамках Бюджету участі, підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ) тощо.

В зв’язку із реформуванням сфери житлово-комунального господарства по цілій Україні, в тому числі і в м.Надвірна активно триває процес створення ОСББ. Тільки за останні 2 роки в нашому місті створено 11 нових ОСББ. Всього в Надвірній функціонує 32 таких об’єднань. Протягом останніх двох років в Надвірнянській міській раді діє Програма підтримки ОСББ. Щороку в бюджеті міста передбачено кошти для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є вже створені об’єднання співвласників. А це облаштування прибудинкових територій, заміна вікон та дверей в місцях загального користування, капітальний ремонт мереж, покрівлі даху, фасаду та ін. В рамках даної програми цього року у будинку №2 по вул.Котляревського було проведено заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів.

Даний 9-поверховий будинок збудований в 1979 році, налічує 72 квартири. Мешканці будинку по вул.Котляревського, 2 одні з перших в місті створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Едельвейс” (2004 рік). В 2015 році вони також були одні з перших учасників міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Завдяки даному проекту в будинку була проведена заміна мереж водопостачання та електропостачання, встановлені нові двері та вікна в підвальних приміщеннях. Загальна вартість робіт склала 127 400 грн., з яких 50% – це фінансування Європейського Союзу (64 100 гр.), 56 880 грн. було виділено з міського бюджету, а 5% – кошти мешканців будинку (6 320 грн.).

Крім того, Надвірнянською міською радою за останні роки виділено кошти для виконання робіт по впорядкуванню прибудинкової території (мощення бруківки), облаштування дитячого майданчика, заміна покрівлі даху тощо.  Цього року за кошти міського бюджету замінили старі вікна на сучасні енергозберігаючі склопакети в місцях загального користування,  що забезпечить теплоізоляцію, підвищить енергоефективність та скоротить видатки на енергоресурси.

Варто зазначити, що в 2017 році в рамках вищевказаної програми замінено вікна на сходових клітках усіх під’їздів та дверей в місцях загального користування у будинках №12 по вул.Франка (ОСББ «Франка-12») та №18 по вул.Марка Черемшини (ОСББ “Нафтовик-2016”). Крім того, з початку 2018 року за кошти міського бюджету вже здійснено заміну вікон в будинках №14, 11 та 9 по вул.Грушевського та №4 по вул.Котляревського.

Вверх