Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.03.2018

Підтримка учасників АТО

Вже четвертий рік поспіль на східних рубежах України триває російсько-українська війна, де тисячі військовослужбовців захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні одним із пріоритетних завдань, які ставить перед собою керівництво Надвірнянської міської ради та депутатський корпус  – це підтримка учасників АТО та їх родин.

Щороку в бюджеті міста передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги громадянам, у т. ч. учасникам АТО. У 2014-2017 роках Надвірнянська міська рада виділила 708 970 грн. на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям. Вже в цьому році згідно рішення сесії №893-21/2018 «Про виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги» 11 учасникам АТО або членам їх сімей надано матеріальну допомогу в сумі 27 960 грн.

Як і в минулому році, в бюджеті міста передбачено кошти на відшкодування батьківської плати за відвідування дитячих навчальних закладів м.Надвірна дітьми із сімей учасників АТО  та надано пільги з оплати вартості житлово-комунальних послуг  (водовідведення і водопостачання, обслуговування багатоквартирних будинків та прибудинкових територій) сім’ям учасників АТО.

З метою підтримки та надання допомоги учасникам АТО міською радою на основі законодавчих актів розроблено план заходів щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій та відповідний Реєстр заяв щодо виділення земельних ділянок учасників АТО. В минулому Надвірнянська міська рада виділила 21 земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлових будинків згідно реєстру та за кошти бюджету виготовила державні акти на право власності на землю для їх безоплатної передачі учасникам АТО.

На засіданні 20 сесії рішенням №846-20/2017 затверджено проект детального плану територій для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів для учасників АТО на вул.В.Великого в м.Надвірна, розроблений Надвірнянською міською радою. Розрахункова кількість гаражів, передбачених проектом – 155. Згідно порядку і черговості, визначених рішенням міської ради від 15.02.2018 №905-21/2018 «Про черговість та порядок розгляду заяв учасників АТО щодо виділення земельних ділянок на вул.Володимира Великого в м.Надвірна для будівництва індивідуальних гаражів» на черговій сесії Надвірнянської міської ради будуть розглянуті питання розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів у власність учасникам АТО відповідно до поданих заяв. Після розробки проектів землеустрою землевпорядною організацією, будуть розглянуті питання про  їх затвердження та передачу у власність земельних ділянок учасникам АТО, на підставі поданих документів.

Вверх