Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.02.2016

Підтримка учасників АТО

    29 січня 2016 року на сесії Надвірнянської міської ради була затверджена Програма підтримки учасників антитерористичної операції у східних областях України з м.Надвірна. У рамках Програми передбачається надання допомоги учасникам АТО та членів їх сімей, зокрема: надання матеріальної допомоги та пільг; позачергове виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва; допомога родинам загиблих (постраждалих) під час проведення АТО тощо.

    Згідно Програми в бюджеті міста закладені кошти в сумі 75 000 грн. на відшкодування батьківської плати за відвідування ДНЗ м.Надвірна дітьми із сімей учасників АТО, 25 000 грн. –  на надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг (водовідведення і водопостачання, у розмірі 25 відсотків від нарахованих платежів сім’ям, учасників  АТО). Також передбачено надання членам сімей загиблих, у разі наявності, земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з порядком, визначеним ст. 118 Земельного кодексу України. Надвірнянська міська рада розробила реєстр заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок, який є відкритий і доступний на офіційному веб-сайті міської ради. На даний момент Надвірнянська міська рада виділила 21 земельну ділянку згідно реєстру та за кошти бюджету міста виготовляє державні акти на право власності на землю для їх безоплатної передачі учасникам АТО.

    Крім того, у 2014 році Надвірнянська міська рада виділила кошти на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям в сумі 47 000 грн. В 2015 році матеріальна допомога склала 332 120 грн. В бюджеті міста на 2016 рік передбачено кошти в сумі 300 000 грн. на виплату матеріальної допомоги громадянам міста Надвірна, в тому числі учасникам АТО.

Вверх