Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.08.2017

Підведення підсумків реалізації міжнародних проектів в м.Надвірна

14 серпня в Надвіряняській міській раді відбулось засідання круглого столу  щодо підведення підсумків впровадження проектів в 2017 році в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», за участі обласного координатора проекту Лесі Попелюх, муніципального координатора Олега Антонюка, представників ресурсного центру міської ради та голів ОСББ і громадських організацій (учасників проекту).

Як зазначила Леся Попелюх, на сьогодні підходить до завершення ІІІ фаза міжнародного проекту, в рамках якої в м.Надвірна проходять роботи по реалізації 3 проектів, зокрема встановлення в місті Надвірна відеоспостереження, проведення комплексної термомодернізації будинку №5 по вул.Кн.Ольги та завершальна стадія робіт по утепленню фасаду будинку №8 по вул.Купчинського. Висловила сподівання на продовження співпраці з Надвірнянською міською радою та громадою міста в рамках інших компонентів проекту.

Муніципальний координатор Олег Антонюк представив презентацію «Досвід партнерської співпраці», підвів підсумки 3-річного співробітництва  та наголосив, що з 2015 року, впровадивши спільно з ОСББ та громадськими організаціями 11 проектів на загальну суму 4 799 тис. грн., нам вдалось досягнути значних результатів.

Володимир Гринішак, директор громадської організації «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», спільно з якою реалізовується проект «Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста», повідомив, що вже встановлено та налаштовано відеокамери, які працюють в тестовому режимі, та облаштовано серверне приміщення. На даний час іде підготовка звіту та заходів по презентації проекту.

Голови ОСББ Оксана Космірак та Марія Саврук доповіли, що роботи на будинках Княгині Ольги, 5 та Купчинського, 8 на стадії завершення і на сьогодні також працюють над підготовкою звіту.

Учасники спільно з координаторами проекту обговорили питання, які виникли під час підготовки документації до звіту. На завершення Леся Попелюх оглянула об’єкти, де тривають роботи по впровадженню проектів.

Вверх