Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.09.2018

Працівники дошкільних навчальних закладів Надвірної відзначили своє професійне свято

Сьогодні,  в актовому залі закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня довкілля, яке працівники дошкільних закладів відзначають в останню неділю вересня. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дошкільну освіту. Адже дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання  основ світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість.  

В урочистостях взяли участь представники міської та районної влад, відділу освіти Надвірнянської РДА, духовенство,  керівники та колективи дитячих садочків міста і району. З привітальним словом виступили міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, головний спеціаліст відділу освіти Надвірнянської РДА Марта Штаєр та голова районної профспілки освітян Михайло Винник. Зокрема, міський голова наголосив, що професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і любові до своєї справи. Виховання наших дітей – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Зіновій Андрійович зазначив, що міська рада завжди підтримувала та допомагала садочкам міста. І сьогодні, не зважаючи на те, що дошкільні заклади перебувають в управлінні Надвірнянської РДА, міська влада продовжує  докладати зусилля для покращення матеріально-технічної бази в освітніх закладах. Міський голова висловив подяку всім працівникам ДНЗ за щоденну сумлінну працю та віддане служіння улюбленій справі.

Представники районної  та місцевої влади нагородили грамотами та подяками кращих працівників закладів дошкільної освіти району та міста. Зокрема, грамотами Надвірнянської міської ради за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у вихованні дітей та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля міський голова  нагородив Дмитрук Оксану, вихователя Надвірнянського ЗДО «Сонечко»; Станчук Марту, кухаря Надвірнянського ДНЗ «Вогник»; Кепещук Ганну, вихователя Надвірнянського ДНЗ «Квітка Карпат»;

Міщук Ганну,  вихователя Надвірнянського ДНЗ «Світлячок» та Стрілан Людмилу, помічника вихователя Надвірнянського ДНЗ «Сніжинка».

Урочистості продовжились святковим концертом. З музичними вітаннями виступили вихованці садочку «Сонечко» та Надвірнянського районного центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді.

 

Вверх