Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.12.2019

Працівники місцевого самоврядування відзначили професійне свято

Напередодні Дня місцевого самоврядування  в районному будинку культури представників районної, міської, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад нашого краю  вітали з професійним святом. Участь в заходах прийняли керівництво міста та району, депутати місцевих рад усіх рівнів, сільські голи, голови ОТГ, працівники місцевого самоврядування.

Урочистості розпочались зі спільного виконання Державного Гімну України. Привітання зі святом і найщиріші побажання прозвучали від народного депутата України Зіновія Андрійовича.  Представників місцевого самоврядування привітали також голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько та голова районної ради Івана Гурмака. Під час урочистостей подяками, почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради та подяками міської ради нагороджено кращих працівників органів місцевого самоврядування міста і району. Зокрема, подяку голови районної ради вручили в.о.міського голови Тарасу Пекарському та начальнику управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ользі Збіглей.

Привітав своїх колег зі святом і в.о.міського голови Тарас Пекарський, який зазначив, що кожен представник місцевих рад присвятив себе благородній та відповідальній справі — представляти свою громаду, знати її проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення. Тарас Пекарський висловив щиру подяку працівникам міської ради, депутатам, виконавчому комітету, представникам районної ради та райдержадміністрації,  всім, хто безпосередньо причетний до місцевого самоврядування, за підтримку, розуміння, терпіння, злагоджену роботу та щоденну працю задля вирішення питань життєзабезпечення нашого міста. Подяки Надвірнянської міської ради вручили також депутатам міської ради, головам фракцій: Ірині Кащенко, Роману Мажаку, Тарасу Зіняку, Володимиру Монастирецькому, Богдану Зеленчуку, Василю Кузюку і Тарасу Вінтоняку.

Музичні вітання звучали від художніх колективів Надвірнянщини.

Вверх