Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.04.2017

Продовжується капітальний ремонт прибудинкової території будинку №31 по вул.Мазепи

В 2017 році одним з пріоритетних напрямків у роботі Надвірнянська міська рада визначила відновлення дорожньої інфраструктури. Враховуючи сприятливі погодні умови, в місті активно розпочались роботи по облаштуванню прибудинкових територій та будівництву пішохідних доріжок. На даний час кожна друга прибудинкова територія, якщо не кожна,  потребує  капітального ремонту, які через брак фінансування та великий об’єм робіт відновити за один рік не можливо. Щоб охопити якомога більше об’єктів, цього року, так як і в минулому, вирішено проводити їх поетапне відновлення. Після детального обстеження, депутати міської ради в Плані соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік визначили перелік найбільш зруйнованих вулиць, тротуарів та прибудинкових територій, які потребують нагального відновлення. При виборі прибудинкових територій значну увагу звертають також на відсутність в будинку заборгованості по сплаті житлово-комунальних послуг.

Так, в 2016 році було здійснено капітальний ремонт частини прибудинкової території або міжбудинкового проїзду по вул.Мазепи, 31 та пішохідної доріжки до будинку по вул.Мазепи, 23. Будинок по вул.Мазепи, 31 введений в експлуатацію 1986 року.  Тут налічується 85 квартир, в яких проживає понад 250 мешканців. Орієнтовна площа оновленої в минулому році прибудинкової території та пішохідної доріжки складає близько 640 м². Якщо асфальтне покриття входів в під’їзди та тротуарів ще більш-менш придатне для подальшої експлуатації, то під’їзна дорога до будинку перебувала в жахливому та непридатному для проїзду стані. В 2016 році завершено ремонт частини під’їзної дороги, яка охопила тільки 6 під’їздів. Це був тільки перший етап проведення робіт.

Нещодавно підрядна організація приступила до  другого етапу відновлення прибудинкової території, а саме капітального ремонту під’їзної дороги ще до 2-х під’їздів будинку №31 по вул.Мазепи та до вул.І.Франка. Виконавцем робіт, як і в минулому році, є місцева підрядна організація – ТзОВ «Карпатбудгруп». Капітальний ремонт проводиться з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки. Так, як після атмосферних опадів на вищевказаній ділянці прибудинкової території постійно скупчувалась вода,  підрядній організації дано технічне завдання врахувати відвід води з території.

Варто зазначити, що минулого тижня завершились роботи по будівництву пішохідної доріжки біля Надвірнянської ЗОШ №3. Оскільки дана пішохідна доріжка розміщена біля освітнього закладу, вона є стратегічно важливою. Щодня нею користується велика кількість дітей, батьків та працівників школи, так як вона веде до мікрорайону Руднєва, де проживає велика кількість дітей, які навчаються в загальноосвітній школі №3.

В Плані соціально-економічного розвитку на 2017 рік передбачено ще ряд об’єктів дорожньої інфраструктури, де цього року буде здійснено ремонтні роботи  капітального чи поточного характеру.

Прибудинкова територія будинку №31 по вул.Мазепи

Пішохідна доріжка біля Надвірнянської ЗОШ №3

Вверх