Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.12.2017

Продовжується підготовка міста до новорічно-різдвяних свят та фестивалю «Файне Різдво у Надвірній»

На даний час активно триває підготовка міста до новорічно-різдвяних свят. Сьогодні в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулась робоча нарада керівників райдержадміністрації, районної та міської рад, начальників структурних підрозділів РДА, директора РБК, представників позашкільних навчальних закладів, під час якої обговорили заходи по підготовці і проведенні фестивалю «Файне Різдво у Надвірній», яке буде тривати в м.Надвірна протягом місяця з 22 грудня по 21 січня. В черговий раз Надвірна перетвориться в центр  духовного, культурного та мистецького новорічно-різдвяного дійства, де пануватиме неймовірна атмосфера, будуть відроджені давні звичаї та традиції нашого Прикарпатського краю.

Засновниками та співорганізаторами фестивалю є Надвірнянська міська та Надвірнянська районна ради,  Надвірнянська райдержадміністрація. Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, Надвірнянська міська рада, як і зазвичай, бере на себе зобов’язання забезпечити встановлення новорічної ялинки, огорожі навколо ялинки, різдвяної шопки, ілюмінації, декорацій, а також сцени. Крім того, міська рада власними силами, а також за підтримки небайдужих підприємців міста, виготовить та встановить будиночки для проведення новорічно-різдвяної ярмарки. На даний час роботи вже тривають. Під час ярмарки мешканцям та гостям міста будуть пропонувати сувеніри різдвяної тематики, печиво, гарячі напої тощо. Тому запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, які бажають здійснювати торгівлю різдвяною атрибутикою, долучатись до ярмарки. За додатковою інформацією звертайтесь до Надвірнянської міської ради  (м.Надвірна, вул.Мазепи, 29; тел. (03475) 2-30-24).

Працівники КП «Надвірнакомунсервіс» облаштують майдан Шевченка та центральні вулиці міста святковою ілюмінацією, яка була закуплена в минулі роки та різдвяною атрибутикою. Над виготовленням різдвяної шопки вже не один місяць працюють викладачі художньої школи.

На даний час відділ культури Надвірнянської РДА розробляє мистецько-творчу програму фестивалю, в якій прийматимуть участь творчі колективи не тільки з нашого району, а й області, студенти Надвірнянського коледжу НТУ. Крім того, свої таланти зможуть продемонструвати школярі та вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

На даний час організатори дійства докладають усі зусилля, щоб мешканці і гості міста під час новорічно-різдвяних свят могли з радістю і хорошим настроєм відсвяткувати народження Ісуса Христа.

Відкриття міської новорічної ялинки та початок фестивалю «Файне Різдво у Надвірній» відбудеться в День святої Анни, в п’ятницю, 22 грудня  о 16.30 год.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста долучитись до святкування та поринути у дивовижний світ різдвяної казки.

Вверх