Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.08.2016

Продовжуються роботи по капітальному ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання

Щороку Планом соціально-економічного розвитку міста Надвірна передбачено ряд робіт, спрямованих на покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення. В переліку даних робіт є розширення та будівництво нових мереж водопостачання та водовідведення, капітальний ремонт та повна заміна старих водогонів та каналізаційних колекторів на нові, придбання сучасного енергоефективного устаткування та обладнання тощо. Крім того, щороку передбачаються перелік багатоповерхових будинків житлового фонду міста, в яких є необхідним проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання. Силами КП «Надвірнаводоканал» ще з 2006 року  регулярно проводяться ремонтні роботи поточного і капітального характеру мереж багатоповерхових будинків житлового фонду міста, що забезпечує мешканцям безперервне та якісне постачання води. В 2015 році проведено капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання в таких будинках: вул.Руднєва, 1, 22, 23, 15, 16, вул.Крушельницької, 2, вул.Кобринської, 9, вул.М.Черемшини, 12, 8 та вул.Шевченка, 78.

Цього року пріоритетними обирали ті будинки, в яких мережі вже фізично зносились, морально застаріли і пропускна спроможність труб є на низькому рівні. В червні місяці силами КП «Надвірнаводоканал» проведено капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання будинків №5, 7 та 8 по вул.Княгині Ольги. Минулого тижня завершились такі ж роботи в будинку №6 по вул.Грушевського, а саме: замінено старі фізично зношені стальні труби на поліетиленові, які не піддаються корозії і є достатньо міцними. На кожному стояку встановлено кран, що дасть можливість при потребі перекривати постачання води окремого стояка, при цьому не зупиняючи подачу води в цілому будинку. Виконання даних робіт дозволить покращити тиск води, мінімізує втрати та унеможливить виникнення аварійних ситуацій.

Наступними будинками, в яких цього року планують провести роботи по ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання є: №5 по вул.Котляревського, №10 по вул.Визволення, №4 по вул.Д.Галицького та №21 по вул.Руднєва.

Будинок №6 по вул.Грушевського

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Будинок №7 по вул.Княгині Ольги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Будинок №8 по вул.Княгині Ольги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Будинок №2 по вул.Крушельницької

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх