Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.04.2017

Продовжуються роботи по підготовці міста до Великодніх свят

В рамках підготовки міста до Великодніх свят та проведення «Тижня довкілля» в місті Надвірна активно тривають роботи по прибиранню та впорядкуванню місць загального користування та відпочинку, площ, скверів, прибудинкових територій, парків, дитячих майданчиків, прилеглих територій адміністративних будівель і власних домоволодінь тощо.

Надвірнянською міською радою передбачено ряд заходів для комунальних служб щодо належної підготовки міста до Великодніх свят. Так, силами КП «Надвірнянський житловик» продовжується облаштування прибудинкових територій багатоповерхових будинків житлового фонду міста Надвірна. Зокрема встановлено додаткові лавочки біля під’їздів будинків №8 по вул.Кобринської та №4 по вул.Черемшини. Працівниками комунального підприємства проводяться роботи по ремонту та фарбуванню лавочок на прибудинкових територіях та дитячих майданчиках в центральній частині міста та в мікрорайонах Руднєва і Ломоносова. Крім того, проводиться відновлення та ремонт конструкцій і елементів дитячих майданчиків. 

Нещодавно силами КП «Надвірнянський житловик» розпочались роботи по проведенню поточного ремонту під’їздів багатоповерхових будинків житлового фонду міста. На сьогодні вже здійснено ремонт 8-го під’їзду будинку №3 по вул.К.Левицького; 1-го і 2-го під’їздів будинку №4 по вул.М.Черемшини  та підїзди будинку №9 по вул.Кобринської. Планують також пофарбувати та провести побілку стін 3-го і 4-го під’їздів будинку №4 по вул.М.Черемшини та 1-го під’їзду будинку №10 по вул.Кобринської.

Крім того, працівники КП «Надвірнянський житловик» проводять фарбування опор козирків входу в під’їзди, побілку дерев, чистку і побілку бордюрів, прибирання прибудинкових територій тощо.

Продовжують роботи по підготовці міста до Великодніх свят і КП «Надвірнакомунсервіс», а саме: здійснюються роботи по впорядкуванню міського парку, територій міських кладовищ, місць загальних поховань, Символічної могили, пам’ятних та меморіальних знаків, ремонт та фарбування лавочок в місцях загального користування, побілка бордюрів, чистка обочин доріг на вулицях, прибирання вулиць тощо.

Традиційно після Великодня в місті Надвірна молодь активно відзначає Поливаний понеділок. Кожен рік для відзначення цього дня джерелом води в центрі міста є фонтан, і з метою уникнення інцидентів, в минулому році силами КП «Надвірнаводоканал» було виготовлено конструкцію, так звану «триногу», для забезпечення водою в центрі міста всіх бажаючих відзначити цей день. Дана конструкція і цього року буде встановлена на майдані Шевченка і підключена до мережі водогону.

Варто віддати належне представникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, представникам малого та середнього бізнесу, школам та садочкам, які  згідно загальноміських заходів по підготовці до Великодніх свят, передбачених в «Екологічному віснику», проводять роботи по прибиранню та проведенню комплексного благоустрою  своїх виробничих та адміністративних приміщень, прилеглих територій, оновленню фасадів, огорож та підтримки належного санітарного стану міста.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до загальноміського прибирання в рамках проведення «Тижня довкілля»  та закликаємо в подальшому, не тільки в переддень релігійних чи державних свят, а й в будні, підтримувати чистоту та порядок в нашому місті.

Кобринської, 8

Мікрорайон Руднєва

Житловий фонд центральної частини міста

М.Черемшини, 4

Кобринської, 9

К.Левицького, 3

 

Вверх