Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.07.2020

Проведення тендеру в рамках проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна»

В четвер, 2 липня, відбулось засідання тендерного комітету щодо визначення підрядної організації, яка розпочне будівельні роботи для впровадження проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна» в рамках програми Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. Під час засідання проходила онлайн-трансляція розкриття комерційних пропозицій. Як спостерігач був присутній також муніципальний координатор Олег Антонюк.

Подано 3 тендерні заявки від підрядних організацій. Підрядник, який запропонував найнижчу цінову пропозицію, відповідає технічним вимогам та пройде кваліфікацію, буде визнано переможцем тендеру. Після закінчення терміну подачі можливих зауважень він буде офіційно оголошений як переможець, після чого укладе договір з ГО «Надвірнянський ТІЦ» та приступить до безпосереднього виконання робіт, передбачених проектом.

Нагадаємо, що минулого року ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в партнерстві з Надвірнянською міською радою та гміною м.Пруднік стали переможцем вищевказаного проекту, на меті якого є впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

Загалом концепція реорганізації дорожнього руху передбачає перегляд ширини проїзної частини і звуження смуг руху. Таким чином вивільняється додатковий простір як для впорядкування вуличного паркування, так і виділення місць під велосипедні смуги або узбіччя для зручного вело руху. Також  – «острівці безпеки» на переходах, напрямні острівці між зустрічними потоками на складних перехрестях. Самі перехрестя будуть зменшені до таких розмірів, щоб проїзд перехресть і перехід частини вулиць був максимально швидким, зручним і безпечним. З обох кінців центральної вулиці міста (вул.Чорновола) будуть влаштовані розв’язки кільцевого типу. Також будуть встановлені  2 світлофорні об’єкти біля освітніх закладів, а саме: по вул.Мазепи біля Надвірнянської ЗОШ №2 та по вул.Чорновола біля Надвірнянської ЗОШ №1.  В рамках проекту впорядкується дорожня розмітка. Завдяки впровадженню вищевказаних заходів будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями.

Вверх