Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.09.2016

Проведено капітальний ремонт під’їзної дороги будинку №31 по вул.Мазепи

2016 рік з впевненістю можна назвати роком відновлення прибудинкових територій в м.Надвірна. З початку року в місті облаштовано 7 прибудинкових територій, а ще на 3-х тривають роботи. Крім того, проведено практично нове будівництво (мощення бруківкою) 4 вулиць комунальної форми власності та на 2-х цього тижня розпочинаються роботи. На 12 вулицях та перехрестях здійснено поточний ремонт та відновлено асфальтне покриття. Також проведено будівництво  3 тротуарів центральної частини міста та 2 пішохідних доріжок в мікрорайоні Ломоносова. І це ще не весь перелік робіт по відновленню дорожньої інфраструктури, які планують здійснити до кінця року.

На даний момент склалась ситуація, що кожна друга прибудинкова територія, якщо не кожна,  потребує  капітального ремонту, які через брак фінансування відновити за один рік не можливо. Щоб охопити якомога більше об’єктів, вирішено проводити їх поетапне відновлення. Тому після детального обстеження, депутати міської ради в Плані соціально-економічного розвитку визначають перелік найбільш зруйнованих вулиць, тротуарів та прибудинкових територій, які потребують нагального відновлення.

Зокрема, минулого тижня завершено роботи по проведенню капітального ремонту частини прибудинкової території або міжбудинкового проїзду по вул.Мазепи, 31 та пішохідної доріжки до будинку по вул.Мазепи, 23. Будинок по вул.Мазепи, 31 введений в експлуатацію 1986 року.  Тут налічується 85 квартир, в яких проживає понад 250 мешканців. Якщо асфальтне покриття входів в під’їзди та тротуарів ще більш-менш придатне для подальшої експлуатації, то під’їзна дорога до будинку перебувала в жахливому та непридатному для проїзду стані. На даний час завершено ремонт частини під’їзної дороги, яка охопила тільки 6 під’їздів.  Наступним етапом відновлення прибудинкової території буде проведення ремонту під’їзної дороги ще до 2-х під’їздів будинку №31 по вул.Мазепи та до вул.І.Франка.

Оскільки даний район багатоповерхових будинків є густонаселеним, нагальним постало питання облаштування пішохідної доріжки до будинку по вул.Мазеп, 23 для створення комфортних умов проживання для мешканців. Дана пішохідна доріжка є стратегічно важливою, адже з’єднує центральну частину міста з вул.І.Франка та приватним сектором, а також веде до дитячого майданчика, на якому проводять своє дозвілля всі діти даного району. Тому щодня цією пішохідною доріжкою користуються сотні мешканців нашого міста.

Орієнтовна площа оновленої прибудинкової території та пішохідної доріжки складає близько 640 м². Капітальний ремонт проведено з використанням сучасного будівельного матеріалу –  бруківки, оскільки її гарантійний термін при чіткому догляді та належній експлуатації є набагато більший, ніж у асфальтного покриття. Так, як вищевказаною ділянкою часто проїжджає автотранспорт, використовували вже зарекомендовану бруківку фірми «Магік». За якістю проведення робіт та об’ємом використаного матеріалу здійснюється щоденний чіткий контроль відповідними особами технічного нагляду або спеціалістами комунальних служб. Міський голова та його заступники проводять щоденний аналіз виконання робіт на всіх об’єктах.

Виконавцем робіт є місцевий виробник – ТзОВ «Карпатбудгруп», силами якого також було виконано будівництво частини вул.Руднєва-М.Черемшини та проведено капітальний ремонт частини прибудинкової території Котляревського, 5. Найближчим часом дана підрядна організація планує приступити до проведення капітального ремонту частини вулиці Купчинського, комунальної форми власності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх