Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.09.2016

Проведено капітальний ремонт прибудинкової території будинків №2,3 по вул.Руднєва

При відновленні об’єктів дорожньої інфраструктури в м.Надвірна найчастіше проводили ремонт вулиць та доріг. Тільки останніх три роки керівництво та депутатський корпус Надвірнянської міської ради взяли напрямок на облаштування прибудинкових територій, тротуарів та пішохідних доріжок. Тільки цього року відремонтовано 8 прибудинкових територій, а на 3-х ще тривають роботи. Крім багатоповерхових будинків центральної частини міста, особливу увагу приділяють і мікрорайонам. Житловий фонд міста налічує близько 180 будинків, більшість прибудинкових територій яких потребують капітального ремонту. Для проведення даних робіт крім коштів з міського бюджету, керівництво міської ради активно залучає фінансові ресурси і з інших джерел, зокрема з обласного бюджету, в рамках реалізації обласних проектів. Нещодавно розпочалась реалізація одного з таких проектів, а саме: «Місто Надвірна – місто мікрорайонів», який передбачає проведення капітального ремонту прибудинкових територій в мікрорайоні Руднєва. Варто зазначити, що цього року робочою групою міської ради підготовлено та подано на розгляд обласної комісії 21 проект, двома з яких передбачено облаштування прибудинкових територій в мікрорайонах Руднєва та Ломоносова.

Написання проекту «Місто Надвірна – місто мікрорайонів» було зумовлене необхідністю забезпечити мешканців мікрорайону Руднєва належними комфортними умовами проживання. Даний мікрорайон є найчисельнішим в місті, який налічує 26 багатоповерхових будинків, де проживає близько 3 тис. людей. Силами КП «Надвірнянський житловик» регулярно проводяться роботи поточного та капітального характеру, щоб підтримувати житловий фонд даного мікрорайону в належному стані. Тільки цього року в 8 будинках замінено вікна на енергозберігаючі в місцях загального користування, в 5 будинках проведено капітальний ремонт ринв та водостоків, облаштовано дашки над входами в під’їзди, встановлено додаткові та замінено старі лавочки тощо. Оскільки будинки в даному мікрорайоні введені в експлуатацію понад 50 років тому, сьогодні ще існує ряд питань, які потребують нагального вирішення. Зокрема, це стосується стану прибудинкових територій та міжбудинкових проїздів, асфальтне покриття яких за багаторічний термін експлуатації зазнало великий відсоток руйнацій. Така ситуація приносить значні незручності мешканцям даного мікрорайону. При написанні проекту спеціалістами було проведено детальне обстеження і визначено перелік об’єктів, де необхідним є проведення капітального ремонту. В цей перелік потрапили території біля будинків Руднєва, 2,3; Кобринської, 9, 10, 11, 12, 13 та М.Черемшини, 4. Загальний бюджет проекту складає 341 151грн., з яких 120 тис. грн. – фінансування з обласного бюджету, а 221 151 грн. – з бюджету м.Надвірна.

Нещодавно завершились роботи біля будинків Руднєва, 2, 3. Асфальтне покриття на даній прибудинковій території було дуже зруйноване, а тротуари та входи в під’їзди взагалі були відсутні. З метою створення комфортних умов проживання жителів будинків №2 та 3 по вул.Руднєва, яких налічується понад 160, вирішено облаштувати дану прибудинкову територію сучасним будівельним матеріалом – бруківкою, оскілки вона має ряд переваг: крім надання кращого естетичного вигляду, володіє високими експлуатаційним властивостями. Також при проведенні робіт тротуари облаштовували опусками та пандусами для створення належних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку.

Після завершення даних робіт підрядна організація приступила до інших об’єктів, передбачених проектом. Оскільки фінансування в рамках проекту обмежене, а прибудинкових територій багато, то вирішено провести тільки їх часткове облаштування, а саме: провести капітальний ремонт входів у під’їзди. Саме такі роботи зараз проводяться біля будинку №13 та 12 по вул.Кобринської. 

Прибудинкова територія будинків №2 та 3 по вул.Руднєва

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вул.Кобринської, 13

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вул.Кобринської, 12

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх