Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.10.2016

Проведено ремонт частини вулиці Лепкого

                           

На даний час в місті Надвірна крім проведення робіт по облаштуванню прибудинкових територій, активно здійснюється капітальний та поточний ремонт інших об’єктів дорожньої інфраструктури, зокрема вулиць комунальної форми власності. Так, нещодавно завершились роботи по оновленню дорожнього полотна частини вулиці Лепкого.

Вулиця Лепкого знаходилась в жахливому та непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців даної та прилеглих вулиць. Враховуючи великий відсоток руйнацій, дорожнє покриття вирішено було відновити за допомогою бруківки. На сьогодні оновлено близько 50% дорожнього покриття вул.Лепкого. Проте в наступні роки в План соціально-економічного розвитку міста після виготовлення проектно-кошторисної документації обов’язково буде включено другий етап проведення робіт по капітальному ремонту даної вулиці.

Поетапне виконання робіт зумовлене обмеженим фінансуванням та великою кількістю об’єктів дорожньої інфраструктури, де є необхідним проведення ремонту. В кожному мікрорайоні чи приватному секторі проводиться обстеження та аналіз стану вулиць чи прибудинкових територій, після чого визначається найбільш проблемні об’єкти, де є необхідним першочергове виконання ремонтних робіт. Завданням є на сьогодні зайти в кожен двір чи кожну вулицю і створити належні умови проживання для мешканців міста. Також перевагу надають тим вулицям, де проведено мережі водопостачання чи водовідведення, оскільки дані роботи вимагають проведення великого об’єму земляних робіт та руйнації дорожнього полотна. Так, на вул.Лепкого минулого року силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено будівництво водогону і в 2016 році включено в План соціально-економічного розвитку міста проведення капітального ремонту дорожнього полотна.

Площа оновленої території вулиці орієнтовно 633 м². Варто віддати належне жителям вул.Лепкого, які з першого дня надавали підтримку та допомогу підрядній організації, яка виконувала роботи. Це, зокрема, підключення приладів, які використовувались під час проведення робіт, до електромережі, подача води тощо.

На сьогодні погодні умови дозволяють проводити капітальний ремонт і на інших об’єктах дорожньої інфраструктури. Вже розпочались роботи по відновленню дорожнього полотна вулиць Купчинського та Комарова комунальної форми власності, де , як і на вул.Лепкого, використовують сучасний будівельний матеріал – бруківку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх