Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.11.2016

Проведено відбір підрядників для реалізації проекту «Надвірна – розумне місто (Smart City)»

В рамках програми «Smart City» за підтримки Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Надвірнянська міська рада спільно з громадською організацією «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» розробила мікропроектну пропозицію (МПП)  “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста”. Проектом передбачено  запровадження Автоматизованої інформаційної системи «Безпечне місто Надвірна», тобто встановлення в місті відеонагляду, а саме: на перехрестях, де спостерігається інтенсивних рух транспорту, в міському парку, зоні відпочинку, в’їздах, виїздах міста, місцях загального користування та масового скупчення громадян. 17 жовтня цього року в Надвірнянській міській раді відбулось підписання грантової угоди щодо реалізації даного проекту.

В п’ятницю, 4 листопада, в приміщенні Надвірнянської міської ради відбулось засідання тендерного комітету по відбору підрядної організації для реалізації МПП «Надвірна – безпечне місто» під головуванням Володимира Гринішака (голова ГО «Надвірнянський туристично-інформааційний центр»). Проектом передбачено встановлення 30 відеокамер для моніторингу руху транспорту на в’їздах та ключових перехрестях міста, а також в місцях масового скупчення людей, біля об’єктів, що вимагають посиленої охорони,  закупівля необхідного устаткування, монтаж, прокладка каналів зв’язку, тестування системи та адаптація камер. Підрядники повинні також мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності

Заявки на конкурс подали 5 учасників. За методичної допомоги обласного координатора Лесі Попелюх  та муніципального координатора Олега Антонюка опрацьовано пропозиції підрядних організацій для визначення переможця, який запропонував найкращі умови виконання робіт. Враховували також відповідність наданої документації до вимог технічного завдання. Наступним кроком буде підписання договору з підрядною організацією і безпосереднє проведення робіт для реалізації проекту. Проект планують впровадити до кінця січня 2017 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх