Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.11.2018

Проведено заміну запірної арматури по вулицях Грушевського, Вітовського та Мазепи

Щороку депутатським корпусом, керівництвом міської ради та КП «Надвірнаводоканал» в Плані соціально-економічного розвитку міста Надвірна формується перелік заходів, спрямованих на покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення.   Силами комунального підприємства  регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного та капітального характеру для забезпечення якісним і безперервним постачанням питною водою для населення нашого міста. Вже вкотре варто зазначити, що якість питної води в місті Надвірна є однією з найкращих в Україні. Згідно вищевказаних заходів в місті системно здійснюються роботи по розширенню та будівництву нових мереж водопостачання та водовідведення, капітальний ремонт та повна заміна старих водогонів та каналізаційних колекторів на нові, постійна модернізація обладнання на підприємстві, встановлення сучасного енергоефективного устаткування тощо.

На виконання Плану заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період водно-каналізаційного господарства минулого тижня працівники КП «Надвірнаводоканал» за кошти міського бюджету провели  аварійно-відновлювальні роботи по заміні запірної арматури по вул.Грушевського, вул.Вітовського та вул.Мазепи, а також планову промивку та гіпохлорування мереж централізованого водопостачання.

А саме здійснено заміну 5 засувок діаметром 150 мм на перехресті вул.Грушевського та вул.Вітовського, а також ревізію засувки по вул.Марка Черемшини. Це дозволить оперативно реагувати на аварійні ситуації по вул.Марка Черемшини, вул.Вітовського, вул.Олени Степанівни, вул.Вагилевича, вул.Сірика та вул.Рамішвілі. Також проведено заміну засувки діаметром 300 мм по вул.Мазепи і ревізія засувки діаметром 200 мм на перехресті вул.Княгині Ольги та вул.Франка. Це дасть можливість регулювання тиску води вул.Мазепи, вул.Визволення, вул.Франка, вул.Комунальна та вул.Новопроектна. Термін експлуатації даних засувок складає 10 років. Крім цього було здійснено  промивку мереж холодного водопостачання з подальшим гіпохлоруванням, що покращить якість питної води в м.Надвірна.

В зв’язку з проведенням вищевказаних робіт на деякий час необхідно було припинити подачу питної води в місті. Проте завдяки належній підготовці до їх виконання та злагодженій роботі працівників комунального підприємства, водопостачання в місті було відновлено швидше, ніж заплановано. Адміністрація КП “Надвірнаводоканал” та міської ради ще раз просять вибачення за незручності.

Вверх