Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.05.2018

Прикарпатські пластуни провели в Надвірній окружне Свято Весни

Щороку весняної пори пластуни, вшановуючи свого патрона Святого Юрія, проводять Свято Весни. Цьогорічне свято, яке провела Івано-Франківська округа Пласту – НСОУ, відбулося 18-20 травня у місті Надвірна, в міської зони відпочинку імені Назарія Яремчука. У заході взяли участь майже 300 пластунів віком від 11 до 17 років з усіх осередків Івано-Франківської області, а саме із Рогатина, Заріччя, Івано-Франківська, Надвірної, Коломиї, Черніїва, Галича, Печеніжина, Білих Ослав, Кут, Іваниківки, Калуша та Болехова.

Свято Весни — щорічний дво- чи триденний традиційний табір усіх пластунів певного осередку на честь опікуна Пласту святого Юрія Переможця. Проводиться як правило в травні, оскільки саме на 6 травня припадає церковне свято Юрія. Це перший наметовий табір в календарному році для більшості пластунів, і фактично Святом Весни відкривається сезон літнього наметового таборування, а отже це є своєрідною підготовкою до таборового літа пластунів.

19 травня відбулось урочисте відкриття свята, на яке завітали представники обласної, районної і місцевої влад, духовенство, пластуни та їх виховники з усіх пластових осередків Прикарпаття. Табір розпочався із молитви-благословення учасників, котру провів протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату, отець Андрій Бакота. З початком таборового літа пластунів привітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, начальник управління культури Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович. Зокрема, Надвірнянський міський голова зазначив, що радий вітати всіх прикарпатських пластунів на теренах нашого міста, де вперше проходить таке свято. Наголосив, що саме Пласт сприяє всебічному патріотичному вихованню української молоді. Ті, хто проходить школу Пласту, поповнюють ряди активних громадських діячів, які в майбутньому будуть розбудовувати та розвивати нашу незалежну державу.

Хоча і була дощова погода, це не завадило з користю і  задоволенням провести час. Упродовж двох днів таборування пластуни проводили різноманітні змагання по локаціях, спортивні та інтелектуальні ігри,  вправлялись у наданню першої невідкладної медичної допомоги, стрільбі, співах, танцях тощо. Працівниками Надвірнянського РВ УДСНС в області було органіовано показовий виступ для дітей із залученням пожежного автомобіля. Ввечері учасники свята переглядали фільм та палили ватру.

Вверх