Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.12.2017

В Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відзначили День Збройних Сил України

6 грудня в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України за участю міського голови Зіновія Андрійовича, волонтера, почесного громадянина м.Надвірна Євдокії Веприк, заступника комісара районного військового комісаріату Івана Шликова, начальника ліцею полковника Миколи Мартинюка, педагогів та курсантів ліцею.

Заходи розпочались із вшанування хвилиною мовчання пам’яті випускників ліцею капітана С.С.Воробця та В.Я.Семчука, які загинули під час бойових дій на Сході України, а також всіх Героїв України, які поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави.

     З вітальним словом звернувся начальник ліцею  полковник Микола Мартинюк, який зазначив, що славні традиції Збройних Сил України продовжують  працівники та особовий склад  Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які сумлінним виконанням службових обов ′язків, відмінним навчанням та поведінкою готують себе до захисту Батьківщини.

Зі святом всіх присутніх також привітав і міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що День Збройних Сил України сьогодні набув особливого значення, адже саме військовослужбовці, добровольці, у час, коли агресор ступив на нашу землю, першими стали на її захист. Фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла і набула безцінного досвіду і впевненості у своїх силах. Міський голова висловив щирі слова вдячності викладачам ліцею за прикладені зусилля у вихованні справжніх патріотів та майбутніх гідних захисників України та побажав успіхів, наснаги, міцного здоров’я і, головне, мирного неба над головою.

До присутніх також звернулась волонтер Євдокія Веприк, яка з нагоди свята подарувала ліцею великий жовто-блакитний прапор України, підписаний бійцями на передовій з найкращими побажаннями для ліцеїстів.

      З нагоди свята курсантам було присвоєно чергові військові звання «старшого віце-сержанта» та «віце-сержанта». 

    Після урочистих зборів відбувся святковий концерт, в якому взяли участь педагоги, курсанти Прикарпатського військово-спортивного ліцею та учні Івано-Франківського академічного ліцею: ансамбль «Говерляни», Ольга Савчук, Василь Цимбалюк, Лідія Кисляк, Микола Рубінський, Наталя Мандюк, Аліна Кузенко та інші.

Вверх