Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.03.2017

Привітання міського голови з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

 

19 березня ми відзначатимемо професійне свято людей, які забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, роблять життя його мешканців комфортним, затишним та безпечним – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Важко уявити життя міста без цілодобової роботи комунальних служб. Ще вдосвіта, коли місто лише починає зустрічати новий день, працівники житлово-комунального господарства, і в будні, і в свята, в будь-яку погоду починають трудитись і своєю щоденною, клопіткою і сумлінної роботою докладають усіх зусиль, щоб наша Надвірна була чистою і охайною. Від результатів їхньої роботи значною мірою залежить, яке місто щодня бачитимуть його мешканці та гості.

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що, не зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в державі, Надвірна з кожним днем стає красивішою, привабливішою, чистішою, підтверджує статус міста, яке розвивається та впевнено крокує в майбутнє  і стає справді європейським містом. Велика заслуга в цьому наших комунальних служб. Завдяки працьовитим рукам, високому професіоналізму, відданості роботі працівників житлово-комунального господарства розвивається інфраструктура міста, освітлюються вулиці, без перебоїв в будинки подається вода, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території, парки, сквери.

 Висловлюю щирі слова вдячності людям щоденної нелегкої праці, усім, хто в ці непрості часи робить все можливе для розвитку нашого міста,  докладає всі сили задля добробуту його мешканців і громади. Переконаний, що спільними зусиллями Надвірна й надалі залишатиметься одним з найчистіших та найкрасивіших міст, що відповідає європейським стандартам.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Нехай щирі слова людської вдячності щоденно зігрівають Ваші серця та додають сил і натхнення. Миру, здоров’я та процвітання Вам і Вашим родинам. Нехай Ваша праця приносить радість та достаток, а Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку нашого міста!

 

З повагою

            міський голова                                                       З.М.Андрійович

 

 

 

Вверх