Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.03.2018

Привітання міського голови з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

 

Традиційно в третю неділю березня ми відзначаємо професійне свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, створюють умови для комфортного проживання мешканців – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сьогодні важко уявити життя міста без сумлінної самовідданої цілодобової роботи працівників комунального господарства. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Завдяки працьовитим рукам, високому професіоналізму, відданості роботі працівників житлово-комунального господарства розвивається інфраструктура міста, освітлюються вулиці, без перебоїв в будинки подається вода, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території, парки, сквери. Саме любов до рідного міста, велике бажання та прагнення робити його охайним, чистим і красивим, а життя мешканців затишним, відповідальне ставлення до справи, щоденна рутинна праця працівників комунальних служб стало запорукою успішного розвитку нашого міста, гарантією стабільності та добробуту надвірнянців.

Висловлюю щирі слова вдячності всім, хто в ці непрості часи докладає всіх зусиль, щоб життя в місті було комфортним. Переконаний, що ми завдяки злагодженості та згуртованості в подальшому будемо працювати задля розвитку нашого міста та виконувати ті головні завдання, які ставить перед нами громада, адже успішне майбутнє Надвірної – наше спільне завдання.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Нехай запорукою успішного виконання поставлених цілей будуть Ваш професіоналізм, старанність і завзяття. Хай на життєвому шляху Вас завжди супроводжує успіх, мир та добро. Міцного здоров’я Вам, добробуту, невичерпної енергії, наснаги та нових трудових здобутків задля розвитку рідного міста та всієї України!

 

 

З повагою

            міський голова                                                       Зіновій Андрійович

Вверх