Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.09.2016

Привітання міського голови з Храмовим святом – Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього

484_668_14

Велимишанована святочна громадо!

27 вересня у нашому місті святкуємо величний празник – Воздвиження Чесного  і Животворчого Хреста Господнього. Це храмове свято нашої старенької, але так вимоленої не одним поколінням надвірнянців церкви, яка вже не одне століття своїми дзвонами скликає на Богослужіння. Празник Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього – це торжество справедливості і утвердження віри і надії в серці кожного християнина, засвідчення нами своєї любові до Розп’ятого Христа та данина шани і честі Його Хресному Знамену, який є символом перемоги Добра над злом, Життя над смертю.

 Це важлива в духовному житті нашого міста Надвірна подія. І не тільки тому, що більшість надвірнянців є парафіянами церкви Воздвиження Чесного Хреста, а ще й тому, що храм є одним з невід’ємних елементів історії і сьогодення Надвірної. Церква бере свій початок з села Манява, де ще в XVIII ст. після закриття Манявського монастиря перенесена до Надвірної. Двічі святиня піддавалась перебудові. На жаль, під час Першої світової війни церква згоріла, проте пізніше вона була відновлена у попередньому вигляді.  Цей храм слугує унікальним зразком гуцульської народної архітектури і тому має історичну цінність.

В минулому році  за ініціативи настоятеля храму отця Ігоря Шліхутки, силами всієї громади проведена значна частина ремонтних та відновлюваних робіт цієї святині з метою збереження її для майбутніх поколінь. Висловлюю щиру подяку настоятелям церкви, парафіянам та всім небайдужим надвірнянцям,  завдяки спільним зусиллям яких цього року продовжується реконструкція церкви  (замінено купол та завершується відновлення покрівлі даху).

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідної Надвірної та усієї України!

 

 

З повагою

міський голова                                           Зіновій Андрійович

Вверх