Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

16.11.2017

Привітання міського голови з Міжнародним днем студента

Шановні студенти!

17 листопада Україна і весь світ відзначає Міжнародний день студента. Понад 70 років тому над чеськими студентами-патріотами, які боролись за свободу і демократію в своїй державі,  було вчинено розправу. В знак солідарності з  ними 17 листопада весь світ почав відзначати як День студента. В листопаді 2013 року українські студенти також повстали на захист демократичних цінностей, гідності і свободи людини й громадянина, національних інтересів своєї держави та її європейського вибору. І саме 30 листопада тодішня влада вчинила над студентством жорстокий розгін, що стало початком Революції гідності та свободи.  

Рушієм і духом Євромайдану в Надвірній також стали студенти Надвірнянського коледжу, які одні із перших в нашій області поставили наметове містечко біля пам`ятника Т.Шевченку і сказала категоричне «Ні!» тому злочинному режимові. Молодь перемогла і повела за собою мільйони на боротьбу.

Патріотизм, волелюбність, соціальна активність, оптимізм, палке бажання долучитися до розбудови власної держави, ініціативність, наполегливість, рішучість, творчість, завзяття, нове бачення і неординарність рішень — ті якості, які притаманні молодому поколінню – студентам. І хоча не завжди буває легко та просто відстояти свою думку, студенти завжди готові тримати в руках той стержень суспільства, який найважче зламати.

Шановні студенти, прийміть найщиріші побажання з нагоди Міжнародного дня студента. Міцного здоров’я, мирного неба, віри у завтрашній день, творчої наснаги та впевненості у власних силах. Будьте вірними своїм переконанням, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і з впевненістю ідіть до поставлених цілей. Нехай Ваші здібності, інтелектуальні можливості, набуті знання та вміння, безкомпромісність в постійному пошуку правди й справедливості будуть спрямовані на благо розвитку нашого рідного міста та України.

 

 Міський голова                          Зіновій Андрійович

Вверх