Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.11.2016

Привітання міського голови з Міжнародним днем студента

Шановні студенти!
 

17 листопада студенти всього світу відзначають своє свято. Ця дата була започаткована ще у 1946 році під час Всесвітнього конгресу студентів, що відбувся в Празі, в пам’ять про розправу над чеськими студентами-патріотами. В знак солідарності зі студентами, які боролись за свободу і демократію в своїй державі, саме 17 листопада весь світ почав відзначати як Міжнародний день студента.
Саме студентство – одне із найпрогресивніших верств суспільства в усі часи завжди було рушійною силою перетворень. Це їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Саме студентство першим готове боротися проти неправди та несправедливості, впевнено відстоюючи свої інтереси в суспільстві, про що стверджує наша історія та світова. Довели це і студенти під час Революції Гідності, повставши на захист демократичних цінностей, гідності і свободи людини й громадянина, національних інтересів своєї держави та її європейського вибору.  У перших лавах борців за нашу свободу була молодь. Герої Небесної Сотні, як і Герої Крут, виборюючи право українського народу жити у власній державі, відстоюючи свої переконання, сміливо пішли на вірну смерть за Україну і віддали найцінніше – своє життя.
Студентам завжди були та є притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, соціальна активність, оптимізм та палке бажання долучитися до розбудови власної держави. І хоча не завжди буває легко та просто відстояти свою думку, студенти завжди готові тримати в руках той стержень суспільства, який найважче зламати.
Шановні студенти Надвірнянщини! Завжди та повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і викладачі, і наша рідна Надвірна покладають на Вас великі сподівання. Переконаний, що Ви і надалі будете успішно реалізовувати свої таланти та вміння, оберігати та примножувати  культурні і духовні надбання багатьох поколінь нашого краю.
Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи! Миру Вам, сил, натхнення, віри в краще майбутнє і хай здобуті Вами знання та вміння стануть запорукою ycпiшного майбутнього нашого рідного міста та всієї України!

Міський голова                          Зіновій Андрійович

Вверх