Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

16.11.2016

Привітання міського голови з Міжнародним днем студента

Шановні студенти!
 

17 листопада студенти всього світу відзначають своє свято. Ця дата була започаткована ще у 1946 році під час Всесвітнього конгресу студентів, що відбувся в Празі, в пам’ять про розправу над чеськими студентами-патріотами. В знак солідарності зі студентами, які боролись за свободу і демократію в своїй державі, саме 17 листопада весь світ почав відзначати як Міжнародний день студента.
Саме студентство – одне із найпрогресивніших верств суспільства в усі часи завжди було рушійною силою перетворень. Це їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Саме студентство першим готове боротися проти неправди та несправедливості, впевнено відстоюючи свої інтереси в суспільстві, про що стверджує наша історія та світова. Довели це і студенти під час Революції Гідності, повставши на захист демократичних цінностей, гідності і свободи людини й громадянина, національних інтересів своєї держави та її європейського вибору.  У перших лавах борців за нашу свободу була молодь. Герої Небесної Сотні, як і Герої Крут, виборюючи право українського народу жити у власній державі, відстоюючи свої переконання, сміливо пішли на вірну смерть за Україну і віддали найцінніше – своє життя.
Студентам завжди були та є притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, соціальна активність, оптимізм та палке бажання долучитися до розбудови власної держави. І хоча не завжди буває легко та просто відстояти свою думку, студенти завжди готові тримати в руках той стержень суспільства, який найважче зламати.
Шановні студенти Надвірнянщини! Завжди та повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і викладачі, і наша рідна Надвірна покладають на Вас великі сподівання. Переконаний, що Ви і надалі будете успішно реалізовувати свої таланти та вміння, оберігати та примножувати  культурні і духовні надбання багатьох поколінь нашого краю.
Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи! Миру Вам, сил, натхнення, віри в краще майбутнє і хай здобуті Вами знання та вміння стануть запорукою ycпiшного майбутнього нашого рідного міста та всієї України!

Міський голова                          Зіновій Андрійович

Вверх