Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.12.2018

Привітання міського голови з нагоди 150-річчя Всеукраїнського товариства “Просвіта” та 110-ї річниці створення Надвірнянської філії “Просвіта”

Шановні просвітяни!

У місті Надвірна рішенням сесії міської ради 2018 рік оголошено Роком «Просвіти», адже цього року Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім.Т.Шевченка відзначає 150- річчя, а просвітяни Надвірнянщини  – 110-у річницю з часу свого заснування. 8 грудня 1968 року – визначна дата в історії українського державотворення, адже саме цього дня у Львові створено ВУТ «Просвіта». Головною метою товариства було піднесення національної свідомості українського народу на противагу антиукраїнським течіям у культурному житті на той час. Протягом своєї діяльності «Просвіта» завжди головним завданням ставила перед собою утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, піднесення духовності свого народу.

Дух просвітництва пройшов важкий і тернистий шлях. Більшовицький режим намагався ліквідувати товариство «як дуже небезпечний національний чинник»: тисячі діячів, активістів було ув’язнено в тюрмах і таборах, заслано в Сибір. Проте «Просвіта» вистояла, відродилась і стала духовним осередком всього українського народу. Вона виховала справжніх патріотів, які вибороли українську державність у 1991 році, і продовжує виховувати справжніх Героїв, які сьогодні захищають нашу державу від російського окупанта.

Шановні просвітяни, з нагоди ювілею заснування товариства «Просвіта», прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за Вашу натхненну працю  в утвердженні української державності та національної ідеї. Бажаю Вам міцного здоров’я, добра,  оптимізму та віри в краще майбутнє нашої держави. Нехай Ваша сумлінна праця стане запорукою збереження миру і злагоди, додасть наснаги для нових звершень на благо рідної Надвірної та Української Держави!

  

З повагою

міський голова                                                      Зіновій Андрійович

Вверх