Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.06.2018

Привітання міського голови з нагоди Дня Конституції України

Дорога надвірнянська громадо!

 

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною датою в сучасній історії нашого народу. Цього дня Верховна Рада України, спираючись на багатовікову історію українського державо­творення, прийняла Конституцію Укра­їни.  Це Головний Закон, яким Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяла підвищенню міжнародного авторитету нашої держави на світовій арені та визначила життя людини, її здоров’я, честь і гідність найвищою цінністю.

Звісно, демократичний розвиток, як показує історія України, ніколи не був легким. За цих понад два десятиріччя на долю нашої держави випало багато випробувань.  І нині ми знову повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі. Тисячі прикладів героїзму  і відваги, непохитності і жертовного патріотизму є тією високою ціною, яку заплатили і продовжують платити українці за свою державу і незалежність.

Сьогодні нам усім найбільше хочеться, щоб у  домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – мир та злагода. Я переконаний, що наша сильна і мужня нація зможе гідно вистояти у цих випробуваннях, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже   запорука успіху – у громадській злагоді, високій відповідальності та відданій праці на благо міста та всієї держави. Нехай в кожного з нас живе непохитна віра в те, що наступні покоління українців житимуть в країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно-розвиненою та правовою європейською державою, в країні, яка буде гідна великого подвигу цілих поколінь борців за незалежність і свободу України!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

Вверх