Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

25.05.2017

Привітання міського голови зі святом Останнього дзвоника!

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Щиро вітаю Вас з урочистим, радісним святом Останнього дзвоника, яке сповіщає, що розпочалася чудова пора для школярів – літні канікули, пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми та незабутніх вражень.

Особливо хвилюючий цей день є для Вас, шановні випускники, адже шкільний дзвінок лунає для Вас дійсно востаннє. Попереду – нові вершини та досягнення, а також цікаве і водночас непросте самостійне доросле життя. Я вірю, що Вам не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо  крокуватимете до обраної мети та реалізуєте свої здібності і таланти. Ваші успіхи – це вища нагорода тим, хто роками учив вас мудрості,  добра, любові. Ваші батьки, вчителі і наша рідна Надвірна покладають на Вас великі сподівання. Хочу привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях: раділи їхнім першим успіхам, підтримували та допомагали у нелегку хвилину.

Щира подяка та низький уклін усім педагогам міста за невтомну працю, любов до дітей, за непохитну віру у кожного учня, розуміння, підтримку і за частку душі, яку щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі. Ви є тими, хто творить майбутнє України, тому що змалку Ви прищеплюєте майбутньому нашому поколінню патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності. Міцного здоров’я, нових творчих здобутків і нехай Ваші доброта і мудрість високо цінуються та повертаються любов’ю вихованців.

Нашим юним школярам бажаю гарно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень та сил перед початком  нового етапу навчання, а всім випускникам – впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття і здійснення усіх задумів. Примножуйте славу рідної землі, будьте справжніми патріотами своєї держави, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію України.

 

Міський голова                              Зіновій Андрійович

Вверх