Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.05.2018

Привітання міського голови зі святом Останнього дзвоника

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

В ці теплі останні дні весни лунає традиційний Останній дзвоник, який повідомляє про закінчення ще одного навчального року. Для випускників – це особливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.  Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань. А тепер попереду непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір та відстоювати свою позицію. У стінах Надвірнянських шкіл Ви отримали безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті.

Особливо хвилюючий цей день і для батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей непростий шлях, підтримували, допомагали, ділили всі переживання і раділи успіхам.

Щира подяка та низький уклін усім педагогам міста за самовіддане служіння обраній професії, за високий професіоналізм, за терпіння і мудрість, що так щиро і щедро передаєте учням. Ви не лише даєте дітям необхідні знання, а й формуєте їхню національну свідомість та гідність, почуття вірності, любові до Батьківщини, вчите любити та поважати свої традиції, культуру та історію.  Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Міцного здоров’я, нових творчих здобутків, мужності та терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. 

Юним школярам бажаю гарного літнього відпочинку, чудового настрою та незабутніх вражень, а випускникам – бути впевненими в своїх силах, з наснагою іти шляхом самостановлення, мирного неба, міцного здоров’я,  невичерпних творчих сил, натхнення та віри в краще майбутнє. Переконаний, що Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння Ви вміло спрямуєте на благо рідного міста  та всієї України.

 

 

Міський голова                              Зіновій Андрійович

Вверх