Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

09.11.2018

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича громаді м.Пруднік з нагоди 100-річчя Незалежності Республіки Польща

Шановний пане Францішеку Фейдиху!

Маю честь привітати Вас та всю громаду міста Пруднік з 100-річчям Незалежності Республіки Польща. 11 листопада 1918 року – визначна дата, яка навіки увійшла в історію золотою сторінкою, започаткувавши нову епоху відродження незалежної польської держави. Польський народ, як і український, всупереч тиску і репресіям, ішли до своєї свободи важким тернистим шляхом, жертвуючи життям громадян багатьох поколінь. Завдяки незламності духу, патріотичній єдності, згуртованості та наполегливій праці, поляки не лише відродили свою країну, а й зуміли зберегти національну ідентичність, польську культуру та традиції і побудувати сучасну демократичну європейську державу.

Польща, яка свого часу успішно здійснила складні політичні, адміністративні та економічні реформи, сьогодні динамічно розвивається в умовах повноправного членства в НАТО та ЄС, є авторитетом і надійним партнером для України. Висловлюємо слова вдячності Польщі й усім польським друзям за те, що у складні хвилини протидії російській агресії та  відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, у реалізації євроінтеграційного курсу, Ви підтримуєте Україну. Ми високо цінуємо допомогу, яку нам постійно надає наш багаторічний польський партнер – м.Пруднік, і дякуємо за плідну та успішну співпрацю, за Ваше особисте зацікавлення і підтримку польсько-українських відносин, які служать збагаченню культурного та соціально-економічного життя наших міст. Висловлюю глибоку надію на зміцнення співробітництва заради миру, процвітання і благополуччя польського і українського народів.

У цей урочистий день від громади міста Надвірна та від мене особисто прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня Незалежності Польщі. Бажаємо Вам оптимізму, наснаги, міцного здоров’я, добробуту та впевненості в завтрашньому дні. Нехай Ваша держава збагачується, здобутки неухильно примножуються, а дух патріотизму та неймовірна здатність до консолідації всього народу у важливий момент стануть зразком для інших країн.

Хай живе і процвітає вільна і незалежна Польща! Хай живе і міцніє українсько-польська дружба! З Днем Незалежності!

 

 

За дорученням громади м.Надвірна

 

міський голова                                                                                                 Зіновій Андрійович

Вверх