Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.05.2018

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з Днем Матері

Дорогі жінки, любі наші матері!

Щороку у другу неділю травня, який вважається місяцем Божої Матері, Україна відзначає свято, що постало з безмежної любові та поваги до тих, хто дав нам життя, – День Матері.

Особливий глибинний зміст закладено у слові «мама», в якому поєднались невичерпна теплота і мудрість, неймовірна сила та жертовність. Немає нічого сильнішого за мамину молитву і немає любові вищої за материнську, довічної, непідкупної, істинної любові, яка не знає зради. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

 Кожна людина з дитинства несе у своїй душі світлий образ матері, який втілює моральні чесноти, символізує життя, родинне тепло, мир і Батьківщину. Свято Матері особливо шановане для українського народу, сповнене щирого почуття любові і глибокої вдячності. У сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. Особливо сьогодні, для українців це свято набуває особливого змісту. Ненька-Україна завжди була тим невичерпним джерелом,  з якого її вірні сини і доньки черпали сили до боротьби й наснагу до нових звершень.

День матері – це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх любов і розуміння.   Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Не стане слів, щоб подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас  надійним оберегом, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить здоров’ям кожну надвірнянську родину, де в любові і добрі буде виховуватися наше майбутнє покоління, яке примножуватиме славу рідного міста  та творитиме нову величну історію української держави!

Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

 

 

Міський голова                                                                 Зіновій Андрійович

Вверх