Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.09.2016

ДОРОГА ТА ШАНОВАНА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

nadvirna

Знову, з першим подихом осені до нас приходить одне з найочікуваніших свят – День народження нашої рідної Надвірної, яка відзначає свою 427-му річницю першої письмової згадки. Це місто, наповнене дитячим сміхом, де вирує духовне та культурне життя, захоплює карпатський дух, шумить дзвінкоголоса Бистриця, лунають церковні дзвони і чарують загадковістю свідки нашої минувшини, оповиті легендами, – пам’ятки архітектури та мистецтва. Хто тут народився, проживає, або має змогу хоч раз побувати у цьому чарівному куточку, на цій благословенній Богом землі, відчуває якусь невидиму силу, черпає життєдайну енергію, наповнюється величчю неповторної краси.

Свято, яке би мало бути урочистим та радісним, на жаль, тривожне та неспокійне. Адже вже третій рік поспіль на Східних рубежах нашої держави ведеться боротьба за її територіальну цілісність та незалежність. Сповідуючи жертовність Героїв минулих поколінь, мужні та відважні бійці АТО власним прикладом стверджують, що український патріотичний дух непоборний та національна ідея непохитна і невмируща.  Вони, як і Герої Небесної Сотні, які є взірцем служіння українській нації, довели всім, що Україна нескорена і непереможна. Серед Героїв є і багато надвірнянців: військовослужбовців, добровольців, медиків, волонтерів, капеланів, які, ризикуючи своїм життям, визволяють нашу рідну землю від російського агресора. Вся надвірнянська громада пишається своїми Захисниками і в щирих молитвах просить про їх щасливе повернення, і обов’язково з перемогою.

Ми всі є частиною великої української нації, коли живий зв’язок минулого та сьогодення об’єднує покоління.  Споконвіків,  у роки найважчих випробувань, надвірнянці завжди залишались справжніми патріотами, вірними національним символам, відданими Україні і її народу.  Навіть у часи утисків та переслідувань, в надвірнянських домівках завжди лунала українська мова, звучала українська пісня, вшановувались християнські звичаї та дотримувались народні традиції. Щира подяка нашим попередникам, які виховали справжнє покоління патріотів та залишили у спадок невичерпне духовне джерело, з якого черпаємо сили та натхнення для творення майбутнього. Покладаю великі надії на молоде покоління жителів нашого славного міста, які і надалі дбайливо зберігатимуть національний дух та наполегливо працюватимуть для подальшої розбудови дійсно європейського міста Надвірної та зміцнення економічного і соціального розвитку всієї України.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної рутинної праці, досвіду, знань і талантів його мешканців у різних сферах життєдіяльності. У цей день кожен відчуває себе частиною великої надвірнянської родини, коли, об’єднавшись у любові до нашої малої Батьківщини,  примножує славу рідного міста.

Так, Надвірна завжди була центром великих промислових підприємств в галузі нафтовидобування та нафтопереробки, працівники яких своєю клопіткою щоденною працею вкладають вагомий внесок в розвиток міста та всього Прикарпатського краю. Висловлюю найщиріші вітання та побажання з нагоди свята Працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Гуртуймося у щоденній праці, любові та молитві, в спільному прагненні зробити наше місто ще красивішим та процвітаючим. Нехай завжди буде світле та мирне небо над нашою Надвірною та всією Україною. Хай Всевишній благословить всіх нас на мир, спокій, злагоду та взаєморозуміння задля нових звершень, нових здобутків на благо міської громади та всього українського народу!

 СЛАВА РІДНІЙ НАДВІРНІЙ! СЛАВА УКРАЇНІ!

   Міський голова                                                               Зіновій Андрійович

Вверх