Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.03.2018

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з Днем українського добровольця

Шановні добровольці, захисники України!

 

Уже четвертий рік поспіль на східних рубежах нашої держави триває неоголошена війна проти Української держави і першими на захист своєї Батьківщини стали добровольці. Тисячі звичайних українських громадян, патріотів, кинувши власні справи і рушивши з барикад на Майдані Незалежності, змогли згуртуватися в добровольчі батальйони  та дати першу відсіч російському окупанту. 

В минулому році Постановою Верховної Ради України 14 березня вперше було встановлено Днем українського добровольця, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. Саме цього дня 2014 року  з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. Понад п’ять сотень бійців прибули на полігон в Нові Петрівці і розпочали бойовий шлях першого добровольчого батальйону.   Це поклало початок створенню Національної Гвардії України, яка стала першим етапом відновлення могутності української армії.

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів,  в числі яких є і багато надвірнянців, які за покликом серця стали на захист незалежності та територіальної цілісності України. Це – свято Героїв, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова, свято тих, хто,  демонструючи незламність духу, на Сході України виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя цілі покоління борців за волю нашої держави.

 Висловлюю щиру подяку всім, хто сьогодні під час московсько-української війни, проявляючи неабияку відвагу, мужність, патріотизм і любов до рідної землі, захищає нашу державу від російського ворога.  Нехай Господь оберігає Вас, дарує силу і наснагу для боротьби за свободу і неподільність нашої держави. Мирного неба, добробуту, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові та  захисту незалежності України!

 

 

Слава Україні!                                           Героям Слава!

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

Вверх